Як молоти каву в зернах.

Рідко зустрінеш таку людину, яка не любить коротати час з чашечкою свіжозвареної відмінної кави. Смак напою залежить від його сорту, від того, чим і як оброблені зерна. Щоб насолоджуватися приємним бадьорить ароматом щоранку, необхідно спочатку придбати хороший кави, а потім правильно його перемолоти.
Інструкція
1
Ручні млини - найстародавніший спосіб перемелювання кави. У ці млини поміщається невелика кількість зерен. Основним недоліком ручних млинів є велика витрата сил і часу. Гідністю - те, що готова кава виходить високої якості і має однорідні частинки, до того ж цей вид млинів цілком доступний і відрізняється невисокою вартістю.
2
Турецькі ручні млини, виготовлені з латуні або міді, досі широко застосовуються в Туреччині та деяких країнах Середнього Сходу. За східною традицією кава повинна нагадувати пудру. Кавові зерна, перемелені в турецькій ручному млині, перетворюються на своєрідний кавовий порошок.
3
Електричні кавомолки можуть бути двох видів: з измельчителями у вигляді жорен або ножів. Найбільш поширений вид - це кавомолки пропелерного типу. Такі побутові кавомолки забезпечують однорідний помел, що є дуже важливим при приготуванні кави, так як впливає на процес екстракції ароматичних і смакових речовин. У разі неоднорідності частинок і цей процес буде проходити нерівномірно.
4
Мелена кава розрізняють за видами помелу, при цьому кожен помел відповідає вимогам для приготування того чи іншого виду кави. При грубому помелі частинки кави можуть досягати до 0,8 мм, його використовують для приготування кави в гейзерних кофеварках. Така кава наполягають 6-8 хвилин. У звичайній кавомолці кава грубого помелу можна отримати за 10 секунд. Середній помол є універсальним і підходить для приготування кави за допомогою французького преса. Він настоюється 4-6 секунд, час помелу 13 секунд. Тонкий помел призначений для фільтраційних кавоварок і еспрессо. Кава тонкого помелу настоюється від 30 секунд до 4 хвилин. Надтонкий або порошкоподібний помел використовують, коли готують каву в турці по-східному.
Корисна порада
Щоб кава довше зберігав свій тонкий аромат, зберігайте його в темному місці в банках з притертими кришками.