Як відправити СМС до Вірменії. Як подзвонити в Вірменію на мобільний.

За допомогою СМС-повідомлень можна швидко і коротко передати іншій людині необхідну інформацію. При цьому це набагато дешевше, ніж дзвонити. Іноді виникає необхідність поспілкуватися з людиною, що знаходиться в іншій країні. В цьому випадку СМС можна надсилати декількома способами.
Інструкція
1
Наберіть на своєму телефоні СМС-повідомлення і пошліть на вказаний номер телефону у Вірменії. Якщо у співрозмовника підключений роумінг, то текст буде доставлений без проблем, проте його вартість буде в кілька разів вище, ніж у звичайного SMS. При цьому грошові кошти можуть бути зняті як у відправника, так і одержувача повідомлення. Для того щоб заощадити на міжнародному спілкуванні, можна скористатися відправкою СМС за допомогою інтернету і комп'ютера.
2
Скористайтеся послугами сайту одного з мобільних операторів Вірменії. У цій країні існує дві компанії стільникового зв'язку, які дозволяють отруювати СМС-повідомлення своїм абонентам: мобільний оператор Vivacell, сайт якого распложен за посиланням http://www.vivacell.am, а також компанія «Білайн» - http://mobile. beeline.am/.
3
Визначте, якому оператори належить номер вашого співрозмовника. Перейдіть на сайт компанії та виберіть розділ «Відправити СМС». Напишіть текст, вкажіть номер одержувача і натисніть кнопку «Відправити». Через деякий час адресат отримає ваше повідомлення.
4
Перейдіть на сайт http://www.smsclub.ru/. Дана компанія надає можливість відправляти СМС-повідомлення між країнами, однак послуга доступна лише зареєстрованим користувачам. Вкажіть свій номер телефону і введіть реєстраційний код. Ви отримаєте можливість відправити 30 безкоштовних повідомлень в будь-яку точку світу. Після того як вони закінчаться, необхідно буде поповнити свій гаманець і дізнатися тарифи для телефонних номерів Вірменії.
5
Запустіть програму Skype, яка дозволяє не тільки спілкуватися в текстовому і відео-чаті, а й відправляти SMS в різні країни своїм контактам. Поповніть рахунок Skype. Перейдіть до спілкування з потрібним контактом. Натисніть кнопку SMS, яка знаходиться над полем введення повідомлень, напишіть текст і відправте. Через деякий час вам прийде повідомлення про доставку.