Як садити саджанці.

На дачній ділянці багато людей хочуть посадити і виростити дерева. Дана справа вимагає особливої уваги. Посадити плодові дерева досить складно. Необхідно знати, як це правильно робити.
Інструкція
1
Для початку доставте саджанці на ділянку. Їх необхідно відразу прикопати. Перед цим добре огляньте їх. Якщо маються поламані або пошкоджені коріння та гілки, то обріжте їх до здорового місця за допомогою секатора або гострого ножа. Коріння потрібно обрізати так, щоб зріз був спрямований вниз. При перевезенні може статися підсушування саджанців. В даному випадку необхідно їх на пару днів поставити в воду. Тим самим ви зможете відновити їх життєздатність. В воду повинні бути поміщені не тільки коріння, то і штамб з частиною гілок.
2
Найкраще плодові дерева садити на багатому грунті. Яблуні та груші на насінних підводах необхідно висаджувати на відстані 5-6 м один від одного. В іншому випадку дерева будуть стикатися гілками. Також можуть поширитися грибні хвороби. Шкідники з легкістю будуть переходити з одного дерева на інше.
3
Для посадки саджанців яблуні необхідно викопати яму. Глибина її повинна бути не менше 0,5 м, а ширина - не менше 1 м. Врахуйте, в ямі не повинна скупчуватися вода. Копати рекомендується завчасно. Найкращим місяцем для цього вважається вересень. Також в цей час можна заправити грунт добривами.
4
Верхній дерновий шар відкиньте в одну сторону, а грунт нижніх шарів - в іншу. В дно ями вбийте кілок на глибину 15 см. Довжина його повинна бути близько 120 см. Він повинен мати стійке положення. У посадкову яму зсипте грунт, яку заздалегідь переміщайте з добривами. Заповнювати можна родючим грунтом, яка була вирита. Якщо необхідно, візьміть землю з міжрядь.
5
Використання мінеральних, а також органічних добрив дозволить прискорити вступ дерева в стадію плодоношення. Також вони сприятимуть підвищенню врожайності. Врахуйте, вкрай не рекомендується перевищувати дози. Це може привести до загибелі саджанця.