Як почати будівництво.

Ефективність будівельних робіт багато в чому залежить від рівня організації процесу на початковому етапі. Тому дуже важливо грамотно підійти до створення необхідної матеріальної бази.
Вам знадобиться
  • - господарська будівля;
  • - навіс;
  • - будматеріали та інвентар.
Інструкція
1
Почніть підготовку до будівельних робіт з розгорнутого планування. Вирішіть, де знаходитиметься фундамент. Якщо на ділянці вже проведені якісь комунікації, то розташуйте майбутній будинок якомога ближче до них. Так ви зможете заощадити на протяжке додаткових труб і проводів.
2
Виходячи з розташування фундаменту, визначте місце розташування всіх інших функціонально значущих будівель. Це потрібно для того, щоб потім протягом усього періоду будівництва вам не довелося бігати за матеріалами та інвентарем в інший кінець ділянки.
3
Далі складіть список будматеріалів та інструментів. Але перш ніж купувати все необхідне, подбайте про збереження вашого майна за допомогою ґрунтовної господарської будівлі. Зведення технічного приміщення не займе у вас багато часу. Сучасні технології створення швидкомонтованих будівель дозволяють провести монтаж конструкцій протягом тижня.
4
Щоб вибрати, з чого складатиметься приміщення (сендвіч-панелі, брус, готовий металевий контейнер і ін.), Ознайомтеся з умовами зберігання всіх будівельних матеріалів. Врахуйте, що багато лакофарбові вироби псуються при негативній температурі. Тому якщо час будівництва охоплює зимовий період, подбайте про дотримання зазначеного температурного режиму, вибравши найбільш теплий матеріал для підсобного приміщення.
5
Велику роль в схоронності будматеріалів та інвентарю грає і вологість. Але вмістити всю сировину для будівництва (цегла, пісок і т.д.) в господарську споруду не вийде. Тому щоб захистити їх від шкідливого впливу атмосферних опадів, спорудити над місцем зберігання великий навіс.
6
Тепер ви можете почати будівництво, а по його закінченні переобладнайте господарські в зону відпочинку.