Як намалювати хом'яка. Як прикрашати малюнки на комп'ютері.

Хом'ячки - маленькі симпатичні звірята. Колір хом'ячка може бути різним: чорний, сірий, коричневий, білий, жовтий, або змішаний. Намалювати хом'ячка, в принципі, нескладно. Це можна зробити за чотири кроки. Спробуємо їх пройти.
Вам знадобиться
  • Для цього малюнка вам буде потрібно аркуш паперу, олівці, ластик, і, якщо є - готове зображення хом'ячка, з яким ви можете звірятися в процесі малювання. Якщо у вас немає такого зображення, ви можете скористатися малюнком, який ілюструє цю статтю.
Інструкція
1
Намалюйте базову форму - будь-який малюнок завжди починається саме з неї. В даному випадку, базова форма потрібна для того, щоб позначити для себе розміри хом'ячка і його контури.В першу чергу намалюйте окружність - це буде голова, і зробіть позначки - де знаходитимуться ніс, очі і рот.После цього під першим колом намалюйте другий - більшого розміру. З цього кола надалі буде промальовано тіло хом'ячка.
2
Потім на вже намальованої базової формі починайте промальовувати деталі: лапи і мордочку. Таким чином, на вашому малюнку з'являться два гуртка - очі, і дві трикутні формочки - вуха. Потім прорисуйте ескіз носа, область навколо очей, і щось, схоже на «бакенбарди» на мордочці. Намітьте і прорисуйте лапи. Звіртеся із зразком. Схоже? Перейдемо до наступного кроку.
3
Це - передостанній крок в малюванні хом'ячка. Вам потрібно подивитися на свій малюнок, якщо ви бачите, що якісь деталі залишилися не промальованими - прорисуйте. Потім - починайте малювати хутро. Хутро у хом'ячка повинен бути округлим і коротким. Після того, як ваш малюнок буде готовий - зітріть непотрібні лінії і деталі.
4
Заключний крок - розфарбування. Якщо ваш ескіз схожий на пропонований зразок, ви можете його розфарбувати в ті кольори, які вам більше подобаються. Ваш малюнок готовий.
Зверніть увагу
Не нехтуйте старанною прорисовкой деталей, це допоможе вам зробити малюнок більш достовірним і живим, а також цікавіше його розфарбувати.
Корисна порада
Перші ескізи найкраще малювати простими олівцями, і розфарбовувати краще кольоровими олівцями. Після того, як ескізи будуть виходити у вас вже впевнено, ви можете перейти від олівців до фарб.