Як зробити древо життя.

Амулети та обереги завжди викликали великий інтерес, особливо серед прекрасної статі. Такі штучки можна придбати в спеціалізованих відділах або магазинах, а можна виготовити самим. Вважається, що амулет «Древо життя» допоможе впоратися з багатьма життєвими труднощами, а також подолати негаразди і перешкоди.
Вам знадобиться
  • - металеве кільце;
  • - тонка дріт для бісеру;
  • - бісер;
  • - самоцвітові камені або намистини.
Інструкція
1
Перед купівлею намистин і бісеру ознайомтеся зі значенням квітів, які можна застосувати у виготовленні амулета. Зелений - це колір життєвості. Він допоможе в зміцненні і відновленні здоровья.Голубой - колір духовного осягнення. Щоб піднятися над земними пристрастями і змінитися в кращу сторону, цей колір просто необходім.Желтий - колір, який стимулює розумову здатність, приносить удачу в навчанні та навчанні чогось лібо.Фіолетовий - колір найвищої доброти, мудрості та любові. Він допоможе збалансувати духовну і фізичну енергію.Оранжевий колір спонукає до важливого дії. Якщо ви хочете відкрити нові здібності, корінним чином змінити своє життя або звільнитися від пут, то це самий відповідний колір для амулета.Розовий є кольором ніжності, життєвої енергії та розуміння. Якщо виникло бажання налагодити стосунки з рідними і близькими або позбавитися від депресії, то допоможе саме рожевий цвет.І, нарешті, червоний - колір любові, пристрасті і відносин. Його використовують, коли необхідна удача в любовних справах.
2
Для виготовлення амулета «Древо життя» візьміть 12 відрізків дроту однакової довжини і кожен закріпіть на кільці, обмотавши його кілька разів. Кінці кожного дроту потрібно залишити вільними.
3
Далі вільні кінці дроту заплетене у вигляді кісок по 5-6 ланок у кожній. Має вийти 8 кісок. Все косички складіть разом і скрутіть в джгут, приблизно на 2 см - це буде стовбур древа.
4
Поступово починайте відокремлювати «гілки», якими послужать кожні 3 зволікання, скорочення між собою в джгути. Таким чином, формується стовбур і крона древа.
5
Потім розпрямте кінці дроту і нанизуйте бісер і намистини. Що залишилися вільними кінці дроту обмотайте кільце. Амулет готовий. Нехай він допоможе в будь-якому благій справі.