Як пов'язати повітряні кулі. Яку дріт використовувати для каркасів на кулі.

Пов'язуючи повітряні кулі разом, можна створювати казкові композиції, які послужать прикрасою банкетів і свят. Гірлянди з куль можна надавати найрізноманітніші форми і використовувати для їх створення різні кольори.
Вам знадобиться
  • - Лісочка;
  • - мотузка;
  • - дріт;
  • - ватман
Інструкція
1
На робочому місці підлогу ретельно очистіть від сміття і пилу і застеліть його поліетиленовою плівкою. Це дозволить продовжити термін служби куль, які, електризуючись, все дрібне сміття притягують до себе. Визначте, якої довжини буде гірлянда, і відміряйте необхідну кількість волосіні, додавши ще пару метрів. Обидва її кінця закріпіть до двох нерухомо стоять предметам, добре натягніть. Щоб волосінь не розтягувалася з часом, і зв'язка куль в результаті цього не втрачала первинної форми, прокладете її мотузкою.
2
Надувайте кулі за допомогою спеціального ручного насоса. При цьому намагайтеся, щоб куля залишався м'яким, так він провісить довше. Для створення гірлянди надійти дві кульки. Чи не зав'язуючи їх по-окремо, а, тільки затиснувши кінчики двома пальцями, складіть кулі разом. Хвостик однієї кульки оберніть навколо кінчика іншого і зав'яжіть. Потім створіть ще одну таку пару, і перекрутити дві разом.
3
Одягніть низку з чотирьох куль на волосінь. Два кулі, між якими розташовується волосінь, перекрутите один раз між собою, помінявши їх місцями. Зв'яжіть ще одну четвірку і надіньте на волосінь, щільно підсунувши її до першої.
4
Щоб зв'язати з куль якусь фігуру, наприклад, серце, квітка, мотоцикл, дракона та інше, необхідно створити каркас. Намалюйте фігуру на аркуші ватману і по її контурах зігніть каркас з алюмінієвого дроту. Врахуйте, що розмір каркаса повинен бути менше вихідної фігури на товщину куль, якими він буде обв'язаний. Пов'язуйте кулі двійками і розташовуйте їх так, щоб кожну кулю оточували шість інших. Це дозволить уникнути утворення в фігурі дір і провалів. Можна використовувати для складання фігур лінколуни - кулі, які зв'язуються між собою з двох сторін. Зручно створювати композиції з кілець, пов'язаних з них.