Як в'язати на машині. підрахунок петель для в'язання на машині.

Машинне в'язання завжди користувалося популярністю і приваблювало рукодільниць своєю економією часу на виготовлення виробу, можливістю різних комбінацій і реалізації своїх ідей. Щоб в'язати на машині, потрібно вчитися - все залежить від марки машини і того, що ви плануєте з її допомогою виготовити.
Інструкція
1
Машинне в'язання має свої особенності.Перед роботою необхідна ретельна перевірка нитки - від цього залежить працездатність вашої машини і зовнішній вигляд виробу. Сильно скорочення або розкручені нитки не придатні для в'язання на машині.
2
Перевірте якість забарвлення пряжі. Пропрасуйте праскою змочену нитка, прикривши її білою тканиною. Якщо слідів не залишилося, то використовуйте пряжу для з'єднання зі світлими нитками і для виконання складних орнаментів. Пряжу, оставившую сліди на білій тканині, спробуйте випрати і прокип'ятити в слабкому оцтовому розчині. Знову перевірте міцність фарбування.
3
Вивчіть інструкцію. Детальні описи і деталі процесу в'язання зроблять освоєння машини простим і доступним. Від типу і моделі машини залежить її функціональність (які види візерунків і полотен можна вив'язувати, як швидко).
4
Зв'яжіть розрахунковий зразок. Сенс виготовлення зразка в тому, щоб зіставити задумані і реальні розміри візерунка. Майте на увазі, що пряжа на машині розтягується, і щільність в'язання по краях і посередині вироби буде різною. Краї полотна також будуть нерівними. В'яжіть зразок величиною 40 петель в ширину і 40 рядів у висоту. Отпарьте готовий квадрат або виперіть, пропрасуйте і порахуйте щільність. Тут же розрахуйте петельную пробу - ви з'ясуєте, скільки петель доводиться на 1 сантиметр в'язання. Використовуйте ці дані при підрахунку кількості петель для виробів з схемою крою.
5
Спробуйте зв'язати просте полотно. Після вивчення інструкції та основних прийомів в'язання приступайте до перших пробам. Зв'яжіть полотно поздовжніми або поперечними смугами. Особливо ефектно такі візерунки виглядають з меланжевої пряжі, яку можна отримати, змотуючи кілька одноколірних мотків.
6
Зв'яжіть безрукавку. Це простий виріб і його виготовлення не повинно викликати труднощів. В'язати на машині светри, сукні та інші речі ви зможете після придбання елементарних навичок. Зв'яжіть дві деталі безрукавки і зшийте їх.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Bf9z4ZByDHs