Як лакувати паркет.

Якщо ви вирішили укласти в приміщенні паркет, то вам обов'язково доведеться його самостійно лакувати. До даного справи потрібно підійти відповідально, так як стать, який має дефекти, буде виглядати не естетично.
Інструкція
1
Для початку потрібно відзначити, що в приміщенні при роботі не повинно бути пилу. Навіть дрібні пилинки не повинні сідати на свіже лаковане покриття. Допустимі окремі волоски кисті, так як цього вам уникнути не вдасться. Вони не роблять впливу на загальну стійкість покриття. Врахуйте, що паркет не повинен мати істотних дефектів.
2
Поверхность покривайте лаком рівномірно. Деревина має різну всмоктує здатність, тому навряд чи вам вдасться дотримати певну товщину шару. Сам паркет не повинен мати шорстку поверхню.
3
Нанесення лаку найкраще виконувати відразу ж після закінчення шліфовки паркету. Ви можете виконувати роботу вручну або за допомогою механічного приладу, наприклад, фарбопульта. За допомогою шпателя можна нанести грунтувальний і перший шар. Решта ж рекомендується наносити пензлем або валиком. При нанесенні лаку шпателем, проходи орієнтуйте навхрест один до одного. Якщо перший прохід ви зробили вздовж приміщення, то другий робіть поперек. Мазки виконуйте S-образними рухами. Лакове покриття в даному випадку буде більш міцним. Одночасно будуть замасковані і стики сусідніх ділянок. Деревина в результаті повинна придбати світлий тон.
4
Для нанесення інших шарів використовуйте широку кисть. Мазки їй виконуйте U-образними рухами. Тим самим ви зможете перекрити сусідню ділянку. Лаковий шар в даному випадку буде тонкий. Кисть повинна завжди контактувати зі свеженанесенной шаром. Після роботи з двукомпонентной лаками обов'язково промийте кисть розчинником. Не допускайте затвердіння залишків лаку. Якщо ж ви працюєте з однокомпонентним лаком, то під час перерви можете залишити кисть в ємності з ним. Після роботи дайте покриттю повністю висохнути. На це йде близько 2 діб.