Як вибрати зимові кросівки.

Немає поганої погоди для занять фітнесом - є невідповідна екіпірування. Таке взуття, як зимові кросівки, повинна забезпечити вам повну безпеку на слизьких доріжках і пухкому снігу, плюс до цього - зберегти ноги сухими і не дати їм замерзнути.
Інструкція
1
Особливостями погодних умов зимового часу року є лід і сніг, які весь час забиваються у взуття, доставляючи дискомфорт під час ходьби, а тим більше бігу. Зимова спортивне взуття повинна ідеально відповідати сезону, оберігати свого власника від травм. Згадайте, з якою старанністю ви обираєте зимові шини для автомобіля. Чому б не подбати про себе з таким же завзяттям і уважністю.
2
Зверніть увагу на підошву. Кросівки, призначені для зимової пори року, повинні забезпечувати максимальне зчеплення з поверхнею (засніженій або обледенілій дорогою). Тому підошва такого взуття обов'язково повинна бути гнучкою і м'якою, не застигати при низьких температурах, мати чіткий протекторний малюнок. Подивіться, чи є на підошві шипи. Для людей, що віддають перевагу біг по пересіченій місцевості, кросівки з шипами виявляться незамінною взуттям. Шипи служать для кращого зчеплення з дорогою, забезпечують повну безпеку власника кросівок в складних погодних умовах.
3
Перевірте наявність мембран для пропускання повітря. Зимові кросівки, як і будь-яка інша взуття, повинні пропускати повітря, щоб ногам було комфортно. Мембрани, звичайно, обтяжують кросівки, але якщо ви будете бігати в них по мокрому снігу, то точно збережіть ноги сухими і теплими.
4
Не забувайте про устілках. Вони призначені для збереження тепла, амортизації і акумуляції зайвої вологи, тому просто необхідні. Пам'ятайте про те, що після пробіжки цю деталь необхідно обов'язково просушувати. Якщо ж устілка приклеєна намертво, то сміливо проходьте мимо, не купуйте таких кросівок. У якісної спортивного взуття устілка завжди знімна.
5
Не лякайтеся, якщо на ярлику фірмових кросівок відомих марок написано «Зроблено в Китаї». Компанії-виробники вже давно перенесли виробництво своїх товарів у ті країни, де витрати на виготовлення найменші. А якщо на ярличку стоїть відома марка, а країна-виробник вироби не вказана, то насторожитеся - мабуть, перед вами підробка.
6
Надавите рукою на задню частину зимових кросівок. Задник неодмінно повинен бути жорстким, що не зминатися всередину. Причому, верхня кромка п'яти - неодмінно м'яка і прошита подвійним швом.
Корисна порада
Приміряйте взуття, пройдіться в ній. У вас не повинно виникати неприємних відчуттів.