Як сріблити воду.

Срібло - унікальний метал, необхідний для нормальної діяльності печінки, мозку, кісткової тканини. Збагачена іонами срібла вода ефективна для профілактики ГРЗ і грипу, стоматиту, шлунково-кишкових захворювань, для лікування бронхіальної астми та артриту. Приготувати структуровану срібну воду зовсім нескладно.
Вам знадобиться
  • Для срібною води слабкої і середньої концентрації:
  • - будь-яке срібний виріб без каменю.
  • Для домашнього іонатора:
  • - квадратна батарейка;
  • - срібний виріб без каменю або шматочок срібла;
  • - виріб з нержавіючої сталі.
Інструкція
1
Для сріблення води візьміть будь-який виріб зі срібла (монету, ложку, прикраса), помийте і опустіть в ємність з холодною кип'яченою (або фільтрованої) водою. Через добу срібна вода слабкої концентрації буде готова. Таку воду рекомендується вживати в профілактичних цілях.
2
Для приготування срібної води більш сильної концентрації візьміть будь-який виріб з чистого срібла. Ретельно вимийте. Налийте в трилітрову емальовану каструлю воду, опустіть срібний виріб, поставте на вогонь і доведіть до кипіння. Коли вода в каструлі википить приблизно до половини, зніміть її з вогню. Через дві години срібна вода середньої концентрації буде готова до вживання. Її застосовують в лікувальних цілях. П'ють таку воду по півсклянки за п'ятнадцять хвилин до їжі протягом місяця.
3
Щоб отримати срібну воду сильної концентрації використовують ионатори. Зараз у продажу є різні моделі генераторів іонів срібла, але ціни на них досить високі. Подібний прилад можна зробити самостійно в домашніх умовах.
4
Для виготовлення іонатора візьміть звичайну батарейку прямокутної форми і виконайте на клемах шилом невеликі отвори. Прикріпіть до пластини зі знаком «+» будь срібний виріб, а до пластини зі знаком «-» - ручку від чайної ложки з нержавіючої сталі.
5
Опустіть Іонатор в банку з водою. Для отримання срібної води слабкої концентрації достатнього потримати його півхвилини в трьох літрах води, завдяки постійному струму вона швидко збагачується іонами срібла. Якщо опустити прилад у воду на три хвилини - вийде середньо іонізована срібна вода, і для отримання сильної концентрації необхідно покласти Іонатор на п'ять хвилин в літр води. Срібну воду з сильною концентрацією застосовують тільки зовнішньо: для закапування в ніс, полоскання горла під час ангіни або замість лосьйону для протирання обличчя при шкірних захворюваннях.
Зверніть увагу
Лікарі попереджають, що при всіх своїх корисних властивостях, срібло здатне накопичуватися в організмі, і зловживати срібною водою не варто. Крім того, її не рекомендується давати дітям.
Корисна порада
* Якщо для сріблення води ви використовуєте хлоровану воду з-під крана, її необхідно попередньо відфільтрувати або дати їй відстоятися протягом декількох годин. * Прикрепленное до іонатора срібний виріб швидко темніє, його легко очистити зубним порошком або пастою.
Ще в давнину вважалося, що срібна вода має цілющий ефект. Дійсно, вода, яка контактувала з сріблом, не псується. Іони срібла при попаданні в організм пригнічують будь-які бактерії, навіть найстійкіші. У підсумку ті перестають розмножуватися і гинуть. Отже, срібна вода є відмінним дезинфікуючим засобом. Іони срібла не тільки зцілюють від багатьох хвороб, таких як грип, ангіна, хвороби порожнини рота, але і не завдають організму шкоди. У відмінності від іонів хлору, наприклад.
Вам знадобиться
  • квадратна батарейка, срібний предмет, предмет з нержавійки (ложка), шило
Інструкція
1
Приготувати таку воду надзвичайно легко. Можна просто покласти в воду на кілька днів будь-якої срібний предмет. За цей час вода збагатиться іонами срібла і знайде потрібний цілющий ефект.
2
Але існує й інший спосіб, який збільшує лікувальні властивості срібної води. Для цього візьміть батарейку (бажано квадратну) і зробіть на кожному кінці клеми по одному отвору за допомогою шила. До платівці зі знаком "+" приєднаєте будь срібний предмет. Краще якщо проба срібла буде високою. А до знаку "-" предмет з нержавійки. Ці предмети будуть електродами.
3
Опустіть катод і анод (електроди) в воду . Від постійного струму вода швидко збагатиться іонами срібла. Як тільки срібний предмет огорне білою хмаркою, витягнете прилад. Дайте воді відстоятися близько 4 годин. Вода придатна для використання.
Корисна порада
Срібну воду розрізняють на три типи: слабку, середню і сильну. Слабка застосовується для профілактики. Для її приготування прилад слід тримати в трилітровій банці півхвилини. Середня срібна вода використовується для лікування, тут прилад слід тримати три хвилини. Сильна вода застосовується тільки для зовнішнього застосування, 1 літр води прилад збагачує 5 хвилин.