Як ростити пальму. Агрікола аква д/кімнат рослин.

Виростити пальму з насінини абсолютно нескладно. Саме таким чином і вирощуються всі пальми, за рідкісним винятком тих, які можна розмножити шляхом поділу стебла.
Вам знадобиться
  • - насіння;
  • - пластиковий стакан;
  • - квітковий горщик;
  • - торф;
  • - пакет;
  • - підготовлена вода;
  • - пульверизатор.
Інструкція
1
Вирощування пальми з насінини - це надзвичайно захоплюючий, захоплюючий процес, який вимагає терпіння і витримки. В основному, середня схожість насіння пальми становить не більше двох місяців, однак є екземпляри, які сидять в землі і рік. Розміри насіння істотно розрізняються. Яскравим прикладом є величезна сім'я кокоса, а також насіння пальми Вашингтонія, розміром з сірникову голівку.
2
Візьміть свіже насіння пальми, яку хочете виростити. У тропічних лісах вони починають рости відразу ж, потрапляючи в землю, тобто в природне, природне середовище. Ваше завдання - створити умови, максимально наближені до природних.
3
Огляньте насіння. Більшість екземплярів, що надходять у продаж, проходять попередню чистку, тому виглядають світлими і чистими. Якщо на насінні є засохла шкірка плоду, то потрібно видалити її, інакше вони загинє. Для цього необхідно замочити їх у воді на пару днів, регулярно її міняючи.
4
Визначтеся, яким методом ви будете пророщувати насіння - в контейнері або закритому мішку. Другий спосіб більше підходить для домашніх умов. Покладіть насіння в зволожений торф, після чого помістіть їх в тепле місце в поліетиленовому мішку. Тропічні пальми потребують підігріву для успішного пророщування. Важливо підтримувати температуру близько 30-35 градусів, тому бажано розташувати мішечок з насінням у ванній. Надалі використовуйте лампи для підтримки температури.
5
Спостерігайте за процесом. Якщо ви все зробили правильно, то насіння проросте через кілька тижнів. Переглядайте періодично свою міні-теплицю, світлі паростки пальми будуть відмінно видні в темному торфі через прозорий пакет.
6
Підгодовуйте рослина спеціальними добривами для екзотичних пальм (Бона Форте, Добриво Агрікола Аква для пальм і т.д.). Строго прямуєте інструкції, важливо не допускати передозування. Використовуйте розчинні, а не сухі добрива.
7
Пересадите пальми у великий горщик після появи другого-третього листа. Пам'ятайте, що пальми люблять вологу, не відмовляйте їм у цьому, обприскуючи пульверизатором кілька разів на день.