Як відкрити розширення ppt. ppt розширення відкрити.

Розширення * .ppt означає приналежність файлу до презентацій або змінним слайд-шоу, що містить відео, аудіо, графічні зображення чи форматований текст, створеним в офісному додатку PowerPoint версії 97-2003.
Інструкція
1
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows натисканням кнопки «Пуск» для виконання операції перевірки сумісності презентації, створеної в офісному додатку PowerPoint версій 97-2003, встановленої на комп'ютері і перейдіть в розділ «Усі програми».
2
Вкажіть Microsoft Office і запустіть додаток PowerPoint.
3
Виберіть презентацію, що підлягає перевірці на сумісність і розкрийте меню Microsoft Office верхньої панелі інструментів вікна програми.
4
Вкажіть пункт «Підготувати» і виберіть команду «Перевірка сумісності».
5
Використовуйте наступні додатки, що дозволяють повноцінно відображати файли з розширенням * .ppt - Microsoft PowerPoint версій 97-2003; - Microsoft PowerPoint Viewer версій 97-2003; - Nuance OmniPage Professional; - ACD Systems Canvasілі встановіть спеціалізований пакет Office Converter Pack , що містить текстові конвертери і графічні фільтри, що забезпечують сумісність презентацій з Microsoft PowerPoint версій 2007 і вище.
6
Завантажте пакет Oconvpck.exe з офіційного сайту корпорації Microsoft і встановіть його на комп'ютер або виберіть опцію завантаження повного пакета Office Resource Kit (Ork.exe) і встановіть його.
7
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows натисканням кнопки «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати» для здійснення процедури запуску інструменту установки пакета Office File Converter Pack вручну.
8
Вкажіть значеніеімя_діска: \ Program Files \ ORKTools \ ORK11 \ TOOLS \ Office Converter Pack \ OCONVPCK.exeв поле "Відкрити" і підтвердіть виконання команди натисканням кнопки OK.
9
Підтвердіть свою згоду з умовами ліцензійної угоди натисканням кнопки «Так» у вікні запиту системи і застосуєте вибрані зміни натисненням кнопки «Закрити».