Як очистити флеш плеєр. Як очистити flash player.

Необхідність очищення кешу Adobe Flash Player зазвичай виникає у геймерів, але може стати в нагоді кожному користувачеві операційної системи Microsoft Windows, оскільки збереження даних проводиться як в кеш браузера, так і на жорсткий диск.
Інструкція
1
Викличте контекстне меню флеш-об'єкта (наприклад, вікна гри) кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Параметри» для виконання операції очищення кешу додатки Adobe Flash Player.
2
Перейдіть на вкладку «Локальна пам'ять» (символ відкривається папки зі стрілкою нагорі) діалогового вікна параметрів і перемістіть слайдер рядка «Який обсяг інформації ... може зберігати на вашому комп'ютері?» В крайнє праве положення - 0.
3
Підтвердіть виконання команди видалення збережених даних натисканням кнопки OK в новому діалоговому вікні і натисніть кнопку «Дозволити» в наступному вікні запиту програми для застосування обраних змін.
4
Поверніться в контекстне меню «параметри» для виконання альтернативної операції очищення кешу додатки Adobe Flash Player і розкрийте посилання «Глобальні настройки».
5
Вкажіть пункт «Параметри зберігання веб-сайтів" і вкажіть підлягає видалення інтернет-ресурс в списку в нижній частині вікна «Менеджер налаштувань Adobe Flash Player».
6
Натисніть кнопку «Видалити веб-сайт» для завершення операції очищення або скористайтеся опцією «Видалити все веб-сайти».
7
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows для виконання ще однієї операції очищення кешу Adobe Flash Player і перейдіть в пункт "Всі програми".
8
Розкрийте посилання «Стандартні» і запустіть додаток «Провідник Windows».
9
Розкрийте меню «Сервис» верхній панелі інструментів вікна програми та вкажіть пункт «Властивості папки».
10
Перейдіть на вкладку «Вид» діалогового вікна властивостей і застосуєте прапорець на полі «Показувати приховані файли і папки» ».
11
Підтвердіть виконання команди натисканням кнопки OK і розкрийте папкуімя_діска: \ Documents and Settings \ ім'я користувача \ Application Data \ Macromedia \ Flash Player \ #SharedObjects.
12
Очистіть вміст папки і перейдіть за путіімя_діска: \ Documents and Settings \ ім'я користувача \ Application Data \ Macromedia \ Flash Player \ macromedia.com \ support \ flashplayer \ sysі видаліть все, крім файлу settings.