Як відпочивати в Туреччині.

Туреччина є однією з найбільш популярних з точки зору туристичної привабливості країн світу. Головна перевага поїздки до Туреччини полягає в тому, що тут ви можете вибрати будь-який з видів відпочинку. Турецька індустрія туризму пропонує відпочиваючим і пляжний відпочинок, і лікувально-оздоровчий туризм, і розважальний туризм, і спортивні тури, і захоплюючі екскурсії, і спеціальні програми для дитячого відпочинку. Відпочивати в Туреччині завжди цікаво і приємно.
  1. Якщо ви відправляєтеся до Туреччини, обов'язково знайдіть час для шопінгу - ця країна вважається справжнім раєм для покупок. Численні шоп-тури приваблюють до Туреччини туристів з багатьох країн світу.
  2. Відмінний сервіс вже давно став візитною карткою турецьких курортів. Тут є і комфортабельні готелі, і затишні ресторани, і нічні заклади. Крім того, відпочиваючи в Туреччині, ви завжди зможете насолодитися красою місцевих пейзажів і вишуканістю східної архітектури. Практично в кожному турецькому курортному місті проводяться екскурсії, що дозволяють за відносно короткий проміжок часу познайомитися з найдавнішими пам'ятками історії, що збереглися до наших днів.
  3. Відпочивати в Туреччині з дітьми можна практично цілий рік. Спеціальні програми дитячого відпочинку дають батькам можливість повноцінно відпочити, поки з дітьми працюють кваліфіковані педагоги та гіди. Діти із задоволенням беруть участь у різних спортивних і розважальних заходах. Багато турецькі готелі спочатку створювалися як готелі для сімейного відпочинку: на їх території є дитячі майданчики, бассейни- «лягушатники», ігрові кімнати.
  4. Любителі екстремального відпочинку також частенько відвідують Туреччину - тут у них є унікальна можливість взяти участь в рафтинг-турах по стрімким гірським річкам. Оскільки сервіс в Туреччині завжди знаходиться на вищому рівні, все необхідне спорядження вам видадуть на місці. Маршрути можна вибрати найрізноманітніші, але в будь-якому випадку під час сплавляння по річці ви зможете побачити не тільки мальовничі береги, а й стародавні фортеці, мости часів Римської імперії, гірські каньйони.
  5. Національна кухня незмінно радує туристів великою кількістю оригінальних солодощів та десертів . Відпочиваючи в Туреччині, не забудьте спробувати справжній турецький кава і ароматний чай, а також відвідати хоча б один ресторан національної кухні.
  6. Одна з головних визначних пам'яток Туреччини - турецька баня. Тут можна не тільки поніжитися в хмарі густого пара, але і потрапити на сеанс розслабляючого масажу. Тому, якщо у вас є можливість, неодмінно відвідайте турецьку лазню (хаммам) - ви отримаєте масу задоволення і ще довгий час будете почувати себе повністю оновленим людиною.