Як організувати святкову програму для дітей на новий рік.

В очікуванні Нового року багато хто вважає, що їх маленькі діти спатимуть під бій курантів. Це не завжди так. Що панує в будинку атмосфера очікування свята обов'язково передасться і самим юним членам родини, і укласти їх буде непросто. Так що слід заздалегідь подбати про дитячий меню і розвагах.
Інструкція
1
Готуйте звичні новорічні страви, відстежуючи лише кількість використовуваних спецій і солі. Щоб стіл вийшов ошатним, прикрасьте кожну страву їстівними фігурками: пахвами і зайчиками з відварних яєць, драконом з огірка або болгарського перцю. Зробіть гарні упаковки до подарунків для гостей. Нехай діти допомагають вам у процесі, це створить їм настрій задовго до майбутнього свята.
2
Придумайте оригінальні варіанти виконання віршиків та пісень про Новий рік. Нехай малюк розповідає вірші, повзаючи навколо ялинки або стрибаючи на одній нозі. Таке завдання вимагає не тільки впевненого володіння текстом, але і розвиває зосередженість, координацію і артистизм. Після цього роздайте дітям кольоровий папір, ножиці, клей і розстеліть на підлозі ватман. Поки вони захоплені творчістю, дорослі зможуть поспілкуватися за столом.
3
Постарайтеся направити енергію маленьких дітей в мирне русло. Наприклад, дайте їм завдання на швидкість. Перед святом принесіть з найближчого парку кілька шишок. Коли діти почнуть хуліганити, розкидайте предмети за статтю та розставте заздалегідь приготовлені кошики. Запропонуйте їм позмагатися на швидкість збору шишок, хто більше зібрав - той і виграв. Або замініть шишки повітряними кульками.
4
Передбачите варіанти вручення подарунків. Можете заздалегідь залишити презент у сусідів, попросивши їх піднести його в обумовлений час під двері. Можете перед цим їм подзвонити. Зберіть дітей та розкажіть їм історію про те, як Дід Мороз ходить по домівках і дарує подарунки малюкам, залишаючи їх на порозі. І тут пролунає дзвінок у двері. Ось тут і настане момент відкривати подарунки, а Діда Мороза можна побачити в наступний раз.Еслі дітям виповнилося більше двох років, можете запросити Діда Мороза та Снігуроньку на будинок, актори розіграють невелику сценку з привітаннями та вручать малюкам презент, який ви їм підготуєте напередодні.
5
Завершіть свято чаюванням з тортом. Розглядайте подарунки, підведіть підсумки, поцікавтеся враженнями. Нехай у малюків залишаться лише хороші спогади про проведений Новий рік. Укладіть дітей спати і повертайтеся до гостей.