Як вибрати рулонні жалюзі.

Мабуть, самим сучасним видом жалюзі є рулонні. Величезний вибір тканин дозволяє отримати необхідну освітленість: розсіювати світло, затемнювати сонячну сторону або створювати легкий напівтемрява. При виборі жалюзі зверніть увагу на переваги рулонних штор. Вони не линяють, зберігають свої розміри і форму, завдяки антистатичним властивостям практично не притягують пил, не містять шкідливих речовин. Підходять для всіх типів приміщень.
Інструкція
1
Не відмовляйтеся від звичних портьєр і градин, віддаючи перевагу рулонним жалюзі. Адже вони не тільки служать самостійним оздобленням вікна, але добре поєднуються з портьєрами та іншими елементами оформлення віконного простору. А різноманіття кольорів полотен дозволяє ідеально підібрати до вашого інтер'єру жалюзі рулонні на пластикові окна.На свій розсуд виберіть складу полотна для рулонних жалюзі. Це можуть бути натуральні тканини бавовна і льон або ж просочений особливим чином поліестер. Необхідний ступінь світлопроникності можна досягти підбором рулонних штор з відповідних тканин.
2
Виберіть один із способів кріплення жалюзі рулонних на вікна. Вони можуть монтуватися безпосередньо на раму, віконний проріз, на стіну або стелю. Рулонні штори складаються з скручують на вал полотна тканини і двох кронштейнів. При цьому вал з полотном може бути як відкритим, так і закритому в касету. Управління жалюзі рулонними на пластикових вікнах може здійснюватися як за допомогою елементарної ланцюжки, так і за допомогою електроприводу або пружинного механізму. Встановлювати правосторонній або лівосторонній управління - вирішувати вам, як і вибір внутрішнього або зовнішнього варіанту виска і напрямок намотування полотна.
3
Придивіться до створеної спеціально для установки на пластикові вікна касетної системі рулонних штор. На відміну від рулонних жалюзі, висять вільно, полотно рухається за закріпленими на рамі бічними напрямними. При нахилі стулки вікна це перешкоджає провисання тканини. Полотно жалюзі з закриває декоративним коробом утворюють з віконною рамою єдину конструкцію. Бічні напрямні допомагають повністю затемнити приміщення при виборі світлонепроникною тканини. Сучасні стильні жалюзі рулонні на вікна вдало поєднують прекрасний дизайн із зручністю експлуатації.
4
Купуйте жалюзі рулонні на пластикові вікна з однотонною білою світлонепроникною тканиною. Крім захисту від сонячного світла, такі штори використовуйте як екран для перегляду відеофільмів через проектор.
5
Враховуйте розташування вікон відносно сторін горизонту. Якщо воно дивиться на схід, повісьте щільні жалюзі рулонні на вікна. На північні вікна підійдуть більш легкі рулонні жалюзі. На південні - жалюзі з солнцеотражающіе покриттям.