Як капати протизапальні краплі у вухо. вушні краплі Як капати.

На сьогоднішній день існує величезна кількість різних протизапальних вушних крапель. Здавалося б, така проста процедура, як закопування у вуха, не повинна викликати ніяких проблем. Однак, на практиці, далеко не всі знають, як правильно проводити цю маніпуляцію. Як же закапати протизапальні краплі у вухо?
Вам знадобиться
  • - краплі;
  • - ватяні палички;
  • - вазелінове масло;
  • - піпетка;
  • - спирт.
Інструкція
1
Придбайте потрібну лекарствоПротівовоспалітельние вушні краплі є лікарським препаратом, призначати який повинен лікар отоларинголог. Слід знати, що більшість вушних крапель містять кортикостероїдні препарати і антибіотики. Безсистемне застосування цих лікарських засобів може призвести до того, що бактерії, що викликали запалення, стануть нечутливі до дії препарату. У цьому випадку отит може перейти в хронічну стадію.
2
Ретельно очистіть зовнішній слуховий прохід від сірки за допомогою ватних паличок. Якщо слуховий прохід сильно забруднений, рекомендується залити в нього трохи вазелінового масла і ретельно помасажувати вухо біля основи. Почекайте 10-15 хвилин і після цього зробіть чистку. Вазелінове масло не дратує і не сушить шкіру, але розчиняє сірку і скоринки. Застосовувати спиртові розчини для очищення слухового проходу вкрай не рекомендується.
3
Підготуйте краплі. Слід знати, що температура закопувати ліки повинна відповідати температурі тіла. При необхідності можна підігріти препарат, помістивши флакон в теплу воду.
4
Вимийте руки. Якщо на флаконі не передбачена піпетка, підготуйте її окремо. Переконайтеся в чистоті інструменту. При необхідності, продезінфікуйте його, протерши спиртом.
5
Слід знати, що закопувати ліки у вухо необхідно в положенні лежачи на боці. Тільки в цьому випадку краплі безперешкодно пройдуть в слуховий канал.
6
Наберіть необхідну кількість крапель в піпетку. Як правило, якщо лікар не призначив інакше, в одне вухо слід закапати від 2 до 5 крапель.
7
Максимально розпрямте слуховий прохід, відтягнувши вушну раковину вгору і назад. Слід знати, що при лікуванні дітей до двох років відтягувати вухо необхідно вниз і назад.
8
Закапайте краплі таким чином, щоб вони спустилися по стінці слухового проходу. Дайте хворому полежати у вихідному положення протягом 2 хвилин. Масажувати вухо після закапування не рекомендується.
Зверніть увагу
Самостійне призначення і неправильне застосування крапель можуть завдати значної шкоди здоров'ю.
Захворювання вух провокують мікроби, іноді страшний біль викликає звичайний протяг. Як лікування призначають краплі з вмістом протизапальних компонентів, які слід закапувати безпосередньо в порожнину вуха. Але перш ніж приступати до лікування, відвідайте лора. Він огляне внутрішньо вухо і поставить діагноз, а також зробить відповідні призначення.
Інструкція
1
Ретельно видаліть сірчані відкладення з сл вухо вого проходу. Використовуйте для цієї мети ватяні палички або сірника, обмотану ваткою. Намагайтеся не вводити паличку глибоко, так як можете пошкодити барабанну перетинку і навіть не відчути через біль у вусі.
2
Якщо є необхідність, промийте сл вухо виття прохід перекисом водню. Обов'язково промокніть рідина ватним диском через 3-5 хвилин після того, як ви закапали її в вухо. Промивати слід лежачи на боці. Перекис повинна розмити сірку та інші забруднення. Якщо ви відчуваєте закладеність, різко закиньте голову в протилежну сторону, щоб витекла вся рідина.
3
Наберіть потрібну кількість крапель в піпетку і закапати вухо, нахиливши голову трохи вбік. Зачекайте кілька хвилин і закладіть сл вухо виття прохід невеликим шматочком вати, інакше краплі можуть витекти і ефект від процедури ослабне.
4
Процедуру проводите стільки разів на день, скільки порадив лікар. В крайньому випадку, прочитайте рекомендації в анотації до препарату. Якщо ви не будете дотримуватися схеми лікування, всі ваші праці будуть марними. Перед кожною процедурою здійснюйте чистку вуха ватяними паличками.