Як освоїти заняття йогою будинку. заняття йогою в домашніх умовах.

Йога стає все популярнішим, т.к. все більше людей шукає в ній спосіб оздоровити тіло і заспокоїти розум. Але не завжди є можливість регулярно відвідувати зал. Тому цілком можна займатися йогою в домашніх умовах.
Інструкція
1
Вважається, що найкращий варіант - почати освоювати йогу під наглядом викладача, в групах або індивідуально. Йога - це не фітнес, в ній дуже важливо правильне виконання асан (поз), від цього залежить, чи буде позитивний ефект, його відсутність або навіть шкоду. Викладач на перших порах проконтролює вас, адже самі ви не бачите себе збоку і не знаєте, чи робите помилки. Відвідування занять під керівництвом тренера допоможе вам освоїтися і відчувати себе більш впевнено, зрозуміти деякі важливі деталі, особливості виконання асан. До того ж це дисциплінує. Відвідавши заняття різних викладачів (а вони можуть досить змінюватися), ви зможете зрозуміти, чи подобається вам взагалі це все і чи хочете ви дійсно займатися йогою. Вивчивши основні асани, далі ви зможете займатися вдома. І це навіть краще, т.к. йога - індивідуальна практика, для найбільшого ефекту вона повинна виконуватися в спокої і зосередженні, без відволікаючих чинників.
2
З іншого боку, є чимало прикладів того, як люди повністю самостійно освоювали йогу. В цьому випадку важливо мати хороші матеріали для вивчення - книги або відеоуроки. Перед початком занять бажано проконсультуватися у кваліфікованого лікаря і з'ясувати можливі протипоказання, вони можуть стосуватися певних вправ, наприклад, перевернутих поз або скручувань. Відведіть собі місце в будинку, де ви зможете спокійно займатися хоча б годину. Кращий час для йоги - ранок, але тут все індивідуально, якщо вам більше подобається (або є час) - робіть це ввечері. Звичайно, регулярність важлива, і найбільший ефект буде від щоденних занять приблизно в однаковий час. Але також важливо не змушувати себе, адже якщо робити щось через силу, то оздоровчий ефект буде невеликий. Слухайте себе і своє тіло. Часто людина, вправляючись раз в тиждень йди два, поступово входить у смак і присвячує асанам все більше вільного часу.
3
Вважається, що почати займатися йогою можна в будь-якому віці, при будь фізичній підготовці. Гнучкість приходитиме поступово. Головне, не перенапружуватися, виконувати всі асани в міру своїх можливостей, не варто прагнути відразу сісти на шпагат або встати на голову. Намагаючись виконати нехай і складна вправа, ви вже оздоровлюється. Працюйте з простої програмі, поки не відчуєте необхідність ускладнити її. Спочатку ви можете займатися всього по півгодини або навіть по двадцять хвилин. Виконуйте одну і ту ж послідовність простих асан. Поступово збільшуйте тривалість, а також розучуйте нові асани. Ви можете знайти керівництва, де вже будуть готові плани занять для початківців на кілька місяців.
4
Займайтеся в одязі, який не обмежує руху, краще босоніж. Придбайте спеціальний не слизька килимок. Між прийомом їжі і початком занять йогою повинно пройти два-чотири години. Очистіть свою свідомість від суєти і думок про плани на завтра. Чим ви спокійніше, тим більше отриманий ефект. Не турбуйтеся і нікуди не поспішайте.
Пов'язані вручну речі несуть особливу тепло. Вони красиві, практичні і ніколи не виходять з моди. У всі часи мистецтво в'язання передавалося з покоління в покоління. Але якщо технікою створення вовняних речей не вдалося оволодіти в юному віці, то ніколи не пізно надолужити згаяне.
Вам знадобиться
  • - нитки для в'язання;
  • - спиці або гачок;
  • - книга з в'язання;
  • - журнали з в'язання;
  • - відео курс по в'язанню.
Інструкція
1
Щоб освоїти курс в'язання на спицях попросіть знайому рукодільницю, бабусю чи маму показати вам основи цієї техніки. Почніть з набору петель. Потім освойте лицьові і виворітні петлі.
2
На простому виробі, наприклад шарфі, відпрацюйте основні види в'язки: хусткової, лицьову і виворітну гладь. Не соромтеся запитувати у досвідченої майстрині поради, задавайте питання, що цікавлять.
3
Якщо ніхто зі знайомих не володіє мистецтвом в'язання спицями, або ви не хочете обтяжувати людини, освойте курс в'язання по книзі або за допомогою спеціалізованих випусків журналів для рукодільниць. Ретельно дотримуйтесь наведених у виданнях описам, повторюйте руху, показані на малюнках.
4
Освоївши основні петлі, навчитеся читати прості схеми візерунків. Почніть з рельєфних візерунків, які грунтуються на чергуванні лицьових і виворітних петель. Поступово освойте техніки виконання ажурних візерунків.
5
Виберіть в журналі з в'язання просту модель одягу і, слідуючи докладної інструкції, зв'яжіть її. Особливу увагу приділіть вив'язування пройм і горловин. Для цього навчитеся додавати й збавляти петлі.
6
Купіть відео уроки по в'язанню або подивіться ролики в інтернеті. Наочні інструкції з докладними поясненнями допоможуть вам розібратися зі складними видами петель або візерунків.
7
Спеціальні заняття допоможуть вам освоїти курс в'язання для початківців в короткий термін. Запишіться на уроки, щоб разом з іншими рукодельницами оволодіти технікою в'язання не тільки спицями, а й гачком. В колективі вам буде легше долати перешкоди і знаходити відповіді на питання, які ви не могли вирішити самостійно.
8
На курс ах з в'язання освойте прийоми вив'язування полотна і складання виробів. Навчіться в'язати прості вироби: шапки, шкарпетки, рукавиці. До кінця навчання ви зможете самостійно зв'язати пуловер, кардиган або спідницю.
9
Незважаючи на те, що курс и в'язання коштують не дешево, не шкодуйте грошей і часу. Згодом, знаючи основи технік в'язання , ви зможете удосконалити свою майстерність на заняттях більш високого рівня. Але для того, щоб освоїти повний курс в'язання , потрібно буде розвиватися все життя, адже техніки, як і в'язана мода, не стоять на місці і постійно з'являються нові види петель і хитромудрих узорів.