Як намалювати ніндзя.

Напевно всі пам'ятають і люблять знаменитий мультфільм про черепашок Ніндзя. Незважаючи на те, що цьому мультфільму багато років, багато дітей дивляться його до цих пір і є шанувальниками його персонажів. Часто діти мріють намалювати улюблених героїв, але не знають, з чого почати. При цьому намалювати черепашку Ніндзя нескладно, якщо слідувати техніці.
Інструкція
1
Візьміть аркуш паперу, ластик і хороший м'який олівець. Покладіть поруч з собою зображення черепашки Ніндзя в повний зріст, щоб в процесі малювання орієнтуватися на оригінал.
2
Черепашка Ніндзя - це, по суті, стилізована фігура людини, зріст якої складає шість довжин голови. Намітьте висоту майбутнього Ніндзя і у верхній частині позначок намалюйте злегка сплющену голову, округливши маківку.
3
Проведіть напрямну дугу вертикально від верхівки до підборіддя, щоб намітити ракурс особи. Щоб надати потрібний ракурс тулубу, проведіть таку ж дугу від шиї до хвоста. Дуга повинна проходити через центр передньої частини тулуба і служити роздільником грудного панцира черепашки на дві частини.
4
Намалюйте обриси панцира і проведіть горизонтальну лінію перехресно вертикальної дузі. У вас вийшла заготовка панцира з чотирьох секторів. На плечах черепашки намалюйте два кола і приєднайте до них подовжені овали. З'єднайте їх плавними лініями, щоб вийшли рельєфні плечі, а потім домалює руки і кисті рук.
5
Після цього переходите до малювання ніг, дотримуючись рельєф мускулатури.
6
Зітріть зайві допоміжні лінії і починайте коректувати і деталізувати малюнок. Об'єднуйте контури, згладжуйте лінії, додавайте штрихуванням тіні. Прорисуйте риси панцира, наколінників і налокітників. Додайте черепашке пояс.
7
Окремо прорисуйте риси голови - намітьте контури щік і лінію очей. Намалюйте пов'язку, верхній край якої знаходиться над очима, а нижній проходить по верхній межі щік і рота.
8
Додайте черепашке відмітні риси будь-якого з героїв мультфільму, розфарбуйте - і ваша черепашка Ніндзя готова.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5-912NGO48U