Як замовити кредитну карту через інтернет.

Для того щоб замовити кредитну карту через інтернет, необхідно вибрати найбільш відповідний вам банківський продукт, заповнити заяву на сайті і відвідати відділення банку, коли карта буде виготовлена.
Інструкція
1
Оберіть банк, в якому ви хотіли б відкрити рахунок і оформити пластикову карту. Переконайтеся, що банк випускає не тільки дебетові карти, розплачуючись якими власник може використовувати тільки власні кошти, що лежать на рахунку, але і кредитні карти. Вони дозволяють брати у банку в борг грошові кошти з обов'язковою умовою погашення в обумовлені терміни.
2
Оберіть платіжну систему, в якій будуть проходити розрахунки і конвертація валюти при використанні картки для оплати покупок за кордоном. Російські банки випускають карти двох платіжних систем Visa і MasterCard.
3
Вивчіть на сайті банку умови оформлення кредитної картки. Зверніть увагу на те, яку суму ви можете отримати в кредит при разової операції, в які терміни необхідно погасити заборгованість, щоб не нараховувалися відсотки, яка сума обов'язкового платежу. Також вивчіть інформацію про способи погашення кредиту, банки надають можливість зробити це готівкою в касі найближчого відділення, через термінали оплати і безготівковим переказом з іншого рахунку.
4
Заповніть заяву в режимі онлайн на сайті банку. Вкажіть у ньому свої ім'я, прізвище, дані паспорта, адреса проживання, інформацію про сім'ю, об'єктах власності та місце роботи. Залиште контактну інформацію, щоб співробітник банку міг з вами зв'язатися. Виберіть відділення банку, в якому вам зручно буде отримати вашу карту. Надішліть заяву.
5
Дочекайтеся дзвінка співробітника банку. Він сповістить вас про терміни виготовлення карти.
6
Відвідайте відділення банку, яке ви вказали в анкеті, в обумовлений час, отримаєте вашу кредитну карту, підпишіть підготовлений договір про оформлення карти і відкритті рахунку. Один примірник залиште співробітникові банку. Разом з картою ви отримаєте пін-код, який можна повідомляти нікому, навіть представникові банку.