Як навчитися танцювати фламенко.

Фламенко - традиційний іспанський танцювальний стиль з яскраво-вираженими циганськими мотивами. Прекрасний і пристрасний, цей танець багатогранний: він поєднує в собі виразні рухи і емоції на грані несамовитості. Класичний фламенко обов'язково супроводжується живою грою на гітарі, вокальним співом і ритмічним супроводом: дзвінкими ударами долонь або кастаньетами.
Інструкція
1
Навчитися танцювати фламенко може кожен, у всякому разі так стверджують знавці. Головне в цьому танці, на відміну від інших прийнятих стилів, що не чіткість у виконанні рухів, не відточеність, хоча і це відіграє не останню роль. Головне - це вміти подати себе, вкласти всю пристрасть, все накопичені емоції в танець.
2
Основна поза фламенко називається позою повного задоволення собою. Танцівниця або танцівник повинні насамперед любити себе і пишатися собою. Тому фламенко люблять жінки і чоловіки будь-якого віку і статури. Кожним рухом танцюючий висловлює свою індивідуальність, самодостатність, не боїться бути в центрі уваги і немов каже «Подивіться на мене, ось я який і пишаюся цим».
3
У танці фламенко дуже багато швидких рухів: ноги відбивають швидкий іспанська ритм тоді як руки елегантно виразно виписують в повітрі гарні фігури. Тому важливо з самого початку попрацювати над поставою, стежити, щоб спина не вигиналася як знак питання, тільки тоді можна утримати рівновагу і при цьому не думати про те, який рух зробити наступним. Фламенко тим і хороший, що цей танець - імпровізація.
4
Зрозуміло, жоден танцювальний стиль не обходиться без заучування основних рухів. І фламенко в цьому сенсі не виняток, в ньому багато нюансів і різних па. Тому навчаються постійно відпрацьовують так зване сапатеадо, відбивання ритму каблуками, працюють над гнучкістю рук і зап'ясть, вчаться гордо тримати голову. Фламенко - танець-емоція, танець-розповідь, тому профіль танцюючого завжди має бути видно глядачеві. А оскільки він постійно рухається, паморочиться в танці, то різкі горді рухи головою додають пристрасності і шаленства.
5
Часті тренування виробляють у танцюючого почуття ритму, він починає відчувати музику, пропускати її через себе, не думаючи про те, що відбувається з його тілом. Це важливо, тому що фламенко - дуже енергійний танець і замислюватися тут колись.
6
Фламенко - не тільки танець, не лише фітнес, який став невід'ємною частиною сучасних людей. Це ще й психотерапія, спосіб вилити накопичені емоції, що не знаходять виходу у звичайній метушливого життя. Це свобода бути самим собою, воспарить над умовностями, залишити всі тривоги. Фламенко не танцюють в звичайних нічних клубах, це камерний танець, не розрахований на масового глядача. За великим рахунком танцюристам це й не потрібно, адже найголовніше, що дає цей танець - мистецтво бути собою і любити себе.
Зверніть увагу
Традиційні кольори вбрання для фламенко - червоний і чорний, проте це необов'язково. Не менш гарні яскраві зелені і бірюзові наряди, спідниці, оздоблені жовтої тасьмою й інші кольори. Головне, щоб спідниця була з 8 клинів, що розширюються донизу, яка перетворить фігуру в красивий перевернутий тюльпан.