Як купити віник.

В даний час в магазинах можна зустріти віники, зроблені з різних матеріалів. До їх вибору потрібно підійти грунтовно: деякі віники здатні пошкодити підлогове покриття.
Інструкція
1
Раніше про придбання віників ніхто не замислювався. Їх робили самостійно з усіляких гілок дерев і трав. В даний час в будинках і присадибних ділянках люди користуються пластиковими мітлами. Їх неможливо виготовити самостійно, тому доводиться купувати. Люди все частіше стали віддавати перевагу пилососів і спеціальним машинам, які здатні прибирати сміття. Однак така техніка не здатна замінити простий і зручний віник.
2
Якщо ви вирішили придбати мітлу із пластику, то врахуйте, що вона здатна пошкодити підлогове покриття. Справа в тому, що вона має пружний ворс. Такі мітли добре підходять для прибирання приміщень з покриттям підлоги у вигляді плитки або бетонної основи. Для прибирання всіх інших поверхонь краще всього використовувати звичайний дерев'яний віник.
3
Напевно кожній людині відомо, що віник може бути використаний не тільки для прибирання приміщення або території, а й для лазні. В даному випадку краще всього набувати віники з берези, дуба або їли. Вони використовуються для ширяння. Банний віник володіє хорошими лікувальними властивостями.
4
Придбати віник для лазні можна на ринку. Вони здатні добре розігріти організм і поліпшити кровообіг. В організмі людини поліпшується обмін речовин завдяки інтенсивному потовиділенню при хлёстке віником.
5
Віник з будь-якої породи дерева хороший по-своєму. Найбільш популярний - березовий. Він здатний зняти болі при ревматизмі, а також м'язову втому. Березовий віник добре загоює рани і очищає шкіру. При застуді найкраще використовувати віник з липи. Він усуне головний біль, прискорить потовиділення і надасть жарознижуючу дію.
6
Хвойні породи надають гарний вплив на шкіру. Такий віник містить у своїй хвої корисні масла. Перед застосуванням його потрібно заварити в окропі. Перед використанням він повинен бути м'яким.