Як міняти гідрокомпенсатори.

Гідрокомпенсатор - це важливий елемент двигуна, який використовується для компенсації теплового зазору між розподільним валом і штовхачем клапана. А як робити заміну гидрокомпенсатора на автомобілі?
Вам знадобиться
  • - Розсухарювач клапанів для класики;
  • - непотрібний ключ для відкручування свічок.
Інструкція
1
Першим ділом відкрутіть клапанну кришку. Потім слід відкрутити «зірочку» і верхній кожух ременя. Після цього дуже повільно і обережно починайте зрушувати «зірочку» з розподільного валу, просмикуючи через неї дріт і зав'язуючи її дуже сильно таким чином, щоб не змістити сам ремінь щодо «зірочки».
2
Після цього дану «зірочку» необхідно зняти, тим самим полегшуючи проворачивание розподільного валу і «кулачка». Не забувайте про те, що робити все слід обережно, щоб «зуб" не перескочив. Далі слід повернути розподільний вал таким чином, щоб він встав опуклою частиною, яка натискає на рокер, вгору. Досвідчені автолюбителі радять перед тим, як почати заміну гидрокомпенсатора, зробити затички для дренажного отвору в області 4-го циліндра і закрити їх, але не забудьте після роботи прибрати ці затички.
3
Далі закрутіть болт на те місце, де кріпилася клапанна кришка, для того, щоб можна було зафіксувати Розсухарювач. Після цього вставте ключ, який служить для відкручування свічок, навпаки закрученого болта; це виглядає так, як ніби ми ставимо його на край самої шайби пружини клапана автомобіля. Потім візьміть шматок твердого дроту і зробіть з нього гачок, також візьміть магніт, пінцет і круглозубци.
4
Після цього натисніть на Розсухарювач, який з одного боку ви зафіксували болтом, а з іншого боку натиснете на ключ, який також тисне і на шайбу клапана. Після таких дій необхідно просунути під ту частину, яка «сидить» на гідрокомпенсатор, гачок і витягнути. Не забувайте про те, що найважче - це витягнути крайні гідрокомпенсатори.
5
Збирати слід все в зворотному порядку, натисканням на Розсухарювач і вставивши рокер. Як ви бачите в заміні гидрокомпенсатора нічого складного немає, але для зручності слід вдатися до допомоги одного, так як одному незручно одночасно витягувати і тиснути.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oF_fduM2n4Q