Як розкрутити свій сайт з нуля.

З питанням розкрутки сайту стикається кожен, хто щойно розмістив перші статті на своєму ресурсі і хоче, щоб вони були відведені і отримали оцінку читачів. От тільки багатомільйонна інтернет-аудиторія навіть не знає про існування вашого сайту, і, швидше за все, так і не дізнається, якщо не докладати зусиль по його розкрутці.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, постійний доступ в інтернет, гроші на прогін по каталогах, закладин та закупівлю посилань.
Інструкція
1
Регулярно публікуйте якісний і оптимізований контент. Забудьте про різні способи синонимизации, генерації текстів, зворотний переклад і т.д. З такими статтями довго ваш сайт не проживе. Тільки копірайтинг або грамотний рерайт. До кожної статті підбирайте ключові слова за допомогою Yandex.Wordstat і прописуйте мета-теги.
2
Наростити кількість посилань. Головний показник якості інтернет-ресурсу в очах пошукових систем на сьогодні - кількість проіндексованих посилань з інших сайтів. Пошукові роботи аналізують всі вхідні посилання і на основі отриманих даних привласнюють сайту значення ТИЦ (тематичних індекс цитування). Хто б що не говорив, що, мовляв, ТИЦ має значення тільки для сателітів і посилальних смітників, але навіть якщо ви будете мати відмінний сайт з грамотно оптимізованим контентом, його позиції в пошуковій видачі будуть нижче, ніж у ресурсів з хорошими посиланнями з авторитетних сайтів . Для отримання початкової маси посилань потрібно прогнати сайт по каталогах і соціальних закладках. У відкритому доступі є безліч баз "білих" тематичних каталогів, тому прогін ви можете здійснити самі за допомогою спеціального софту. Але краще буде, якщо ви замовите цю послугу фахівцям, або купіть незаспамленную базу, бо від каталогів і закладок, в яких реєструються всі, кому не лінь, толку мало. Відчутних значень ТИЦ від прогону ви не отримаєте, але це дозволить підготувати ресурс до потоку покупних посилань.
3
Визначте бюджет і починайте закуповуватися посиланнями на спеціальних біржах. Найпопулярніша - sape.ru. Можна закуповувати як в автоматичному режимі, вказавши потрібні налаштування і умови прийому майданчиків, так і вручну, самому переглядаючи кожен сайт і відкидаючи зайве. Ефективніше, але набагато дорожче обходиться розміщення вічних посилань в статтях на тематичних сайтах. На цьому спеціалізуються біржи Miralinks і GoGetLinks. Для досягнення кращого ефекту потрібно чергувати дані методи отримання вхідних посилань і показники майданчиків. Для досягнення початкових показників знадобиться приблизно 150-200 посилань, основна маса яких повинна бути розміщена на сайтах з ТИЦ 30-100, кілька посилань з трастових ресурсів і кілька вічних посилань, розміщених в тілі статті.
Зверніть увагу
Не починайте розкрутку раніше, ніж через 3 місяці з моменту створення. Спочатку зареєструйте домен, дайте йому "відлежатися" місяць, потім регулярно публікуйте нові статті. До початку розкрутки в індексі пошукових систем повинно знаходитися не менше 100 сторінок оптимізованого і унікального тексту.
Корисна порада
Робіть сайти, орієнтовані на людей, а не на пошукові машини, і побачите, як з часом почнуть рости природні (найкращі та довговічні) показники ТИЦ і відвідуваність. У зворотному випадку вашому ресурсу загрожують санкції з боку пошуковиків аж до повного бана.