Як змінити емайл. Як поміняти емайл.

Багато користувачів хочуть змінити адресу електронної пошти, але деякі з них стикаються з проблемою зміни Емайл в поштових сервісах. Як правило, ви можете завести декілька електронних адрес, тобто, скільки вам потрібно. Як можна змінити емайл?
Інструкція
1
Для початку зареєструйтесь, якщо у вас немає аккаунта в тому сервісі, де ви хочете мати свій обліковий запис. Для цього вам достатньо зайти на сторінку поштового сервера.
2
Знайдіть на сторінці форму для входу на сайт. У ній ви побачите посилання з назвою «Зареєструватися». Ви повинні перейти по запропонованому посиланню для створення нового облікового запису. Ви повинні придумати логін і пароль. Підберіть складну парольний фразу, що складається з букв і цифр, щоб убезпечити ваші дані від злому. Для його створення використовуйте не менше десяти символів. Збережіть всі введені відомості і запам'ятайте їх, записавши їх у надійному місці.
3
Тепер спробуйте змінити свою адресу електронної пошти, якщо ви маєте реєстрацію на поштовому сервісі. Для цього зайдіть на головну сторінку поштового сервера, тобто авторизуйтесь. Просто введіть свій логін і пароль. Після успішної авторизації ви повинні перейти до своїх особистих налаштувань. Це може бути ваш «Особистий кабінет» бо «Мій профіль». Коли ви ввійдете у свій обліковий запис, то необхідно відшукати пункт «Змінити особисті дані».
4
Натисніть на це посилання. Ви будете переадресовані на сторінку зміни особистих даних. У який з'явився поле «E-mail» необхідно прибрати поточний електронну адресу і на його місці написати інший емайл. Не забудьте зберегти всі зміни, просто натиснувши на потрібну кнопку. Отже, ви вчинили операцію по зміні електронної адреси.
Корисна порада
Є поштові ресурси, які пропонують підтвердити зміну емайл. Для цього потрібно переходити по посиланню, яку вам висилають на поточний адресу. Коли всі дії будуть виконані, то перевірте вміст вашої поштової скриньки, так як вам можуть вислати відповідне повідомлення від поштового сервера. Можливо, ви не знайдете жодного повідомлення або послання від сервісу, тому що ваш e-mail вже змінили на новий.