Як намалювати підкову.

Підкова - один з найбільш відомих символів щастя. Тому це зображення цілком доречно використовувати для прикраси інтер'єру або при виготовленні вітальних листівок.
Інструкція
1
Підкови бувають різними - літні та зимові, призначені для спортивних змагань або польових робіт. Проте їх форма практично ідентична, а відмінності полягають лише в сплавах, з яких вони виготовлені і, відповідно, у вазі. Найпростішою формою підкови є півколо. Для додання малюнку більшої реалістичності кінці можна зобразити злегка сходяться у напрямку один до одного.
2
Починати малювання підкови слід з зображення зовнішньої лінії. Від руки або за допомогою циркуля проведіть півколо з необхідним радіусом. Потім подумки зробіть відступ, відповідний задуманої ширині підкови. При необхідності протягом всієї лінії можна проставити крапки, що відзначають місце внутрішньої лінії.
3
Акуратно проведіть внутрішню лінію підкови. На цьому її силует можна вважати практично завершеним. Кінці підкови повинні бути закругленої форми. Плавною напівкруглої лінією з'єднайте зовнішню і внутрішню лінію з кожного боку.
4
Надати зображенню підкови більшу реалістичність можна, зобразивши отвори для цвяхів. Їх може бути будь-яка кількість, головне - щоб воно органічно виглядало на малюнку і було парним.
5
Щоб зробити зображення об'ємним, використовуйте гру світла і тіні. Визначте, де буде розташовуватися уявний джерело світла і за допомогою легкої штрихування зробіть протилежні йому боку темнішими. При бажанні можете промальовувати тінь, що відкидається підковою.
6
Якщо ви малюєте підкову в якості символу, що залучає удачу, краще розташувати її в просторі кінцями вгору. Її форма в такому випадку буде нагадувати чашу, з якої щастя не буде «витікати». За бажанням зображення підкови можна доповнити іншими символами успіху: хлібними колосками, стрічками або квітами, увивався її з двох сторін.