Як намалювати кикимору.

Кикимора - не найприємніший персонаж слов'янської міфології. Прийнято вважати, що це істота з неприязню ставиться до людей і не пропускає нагоди доставити їм неприємності. Однак зобразити кикимору зовсім неважко.
Інструкція
1
В переказах зустрічаються згадки про кількох різновидах потвор. Найвідоміша - та сама «потвора болотна», недобрий лісовий дух жіночої статі. Рідше зустрічаються згадки про «домашніх» потворі, в яких перетворювалися померлі нехрещеними або прокляті батьками діти.
2
Найбільш впізнаваним буде образ потвори «болотної». Більшість художників зображувало її у вигляді худого, кудлатого істоти, одягненого в безформні одягу, вкриті гілками і пучками трави. Також зустрічалися потвори з ожилих корчів: стовбур замість тулуба, сучкуваті гілки замість рук і т.д.
3
Намалювати таку мару-корч буде найпростіше. Почніть з тулуба і голови. Проведіть дві паралельні вертикальних лінії. Цілком допустимо зробити їх злегка изгибающимися або хвилястими - корчі коли бувають ідеально прямими.
4
Подумки визначте центр у одержані ліній. Від цієї точки можна починати промальовувати ноги потвори. Для цього всередині двох зовнішніх ліній проведіть ще дві, за бажанням надаючи їм довільну форму. Щоб намалювати ступні, від нижніх точок (щікотолок) проведіть недовгі звивисті лінії. Таким чином ступні повинні нагадувати коріння.
5
Намітьте середину верхньої частини - це майбутня лінія плечей. Руки потвори можна зображати у вигляді гілок з сучками-пальцями. Вони можуть бути довільної товщини і навіть довжини - в уявленнях людей потвори далеко не завжди можуть похвалитися пропорційним складанням.
6
Голова потвори може виглядати як сужающийся пеньок з нерівними краями. За бажанням можна намалювати волосся із сіна або трави впереміш з довгими гнучкими прутиками. Щоб зобразити очі, досить намалювати два кружечка і зафарбувати їх довільним кольором. В якості носа зобразите злегка вигнутий сучок. За бажанням можна прикрасити вийшла кикимору, додавши намиста і браслети з природного матеріалу - шишок, горіхів, листя
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=yYEP59W0huc