Як намалювати дзвін.

Малювання - відмінний спосіб розвитку творчих здібностей. Однак перш ніж переходити до зображення складних елементів, краще потренуватися на простих формах. Наприклад, навчитися малювати дзвіночок або його збільшену копію - дзвін.
Інструкція
1
Дзвін можна намалювати декількома способами. Для початківців краще розбити цей процес на етапи. Починайте з зображення верхньої, купольної частини: проведіть досить круту дугоподібну лінію. Існує досить велика кількість церковних форм, у тому числі і прямі, проте найпоширенішою залишається форма, плавно розширюється донизу.
2
Щоб намалювати «спідницю» дзвони, вже існуючі бічні лінії необхідно продовжити, плавно розширюючи їх в сторони. В принципі, цілком припустимо відразу почати тренуватися малювати вигнуті бічні лінії, по черзі проводячи їх з точки вершини дзвони.
3
Щоб зробити плоске, силуетне зображення дзвони об'ємним, необхідно показати його внутрішнє порожній простір. Для цього намалюйте досить вузький, горизонтально розташований овал в нижній частині дзвони. При цьому заокруглення на кінцях більш довгої осі овалу повинні знаходитися між нижніми лініями дзвони. В результаті у глядача складається враження, що дзвін вписаний у простір під кутом, як під час дзвону.
4
Щоб зробити зображення максимально реалістичним, його необхідно доповнити декоративними деталями, а також надати йому об'єм. Намалюйте будь накладні елементи: наприклад, стрічку, оперізує дзвін в його широкій нижній частині, і розташовані на ній зірочки. Слідкуйте за тим, щоб вигин був правильним: напрямок її вигину має відповідати нахилу дзвони. Тобто вигнута частина повинна бути звернена до нижньої лінії «спідниці».
5
Підкреслити обсяг намальованою фігури можна, використовуючи гру світла і тіні. Уявіть, що з однієї із сторін дзвони знаходиться джерело світла і акуратно заштрихуйте протилежну, зберігаючи напрямок ліній відповідно до вигинами фігури.