Як скласти бізнес-проект.

Бізнес-проект передбачає твір ретельного розрахунку і вміння спланувати майбутню підприємницьку діяльність. Він може бути складений з організації в цілому або по конкретним складовим бізнесу (продукції, послуг).
Інструкція
1
Попрацюйте над місією бізнес-проекту, а потім над його цілями. В свою чергу, місія проекту повинна відображати те, заради чого власне працює підприємство і складається даний документ. Вона повинна включати в себе сукупність всіх надаваних благ фірми. При цьому місія повинна відповідати на питання, навіщо ж ви все це робите. А ось цілі є складовими місії. Визначте хоча б три основні цілі вашого бізнес-проекту.
2
Визначте ризики розвитку фірми і її можливості. Для цього можете скористатися SWOT-аналізом. За допомогою нього визначте сильні, а також слабкі сторони бізнесу, потім проаналізуйте подальший розвиток фірми (її можливості) і ризики. Далі розпишіть в своєму проекті, якими методами можна подолати ці ризики і як можна реалізувати наявні можливості. Також тут ви можете запропонувати систему рятування бізнесу від слабких сторін.
3
Складіть короткостроковий, а потім довгостроковий прогнози. Для цього зробіть таблицю або графік, який буде містити письмову вступну частину про можливий розвиток організації за поточний рік і наступні п'ять років. Позначте на графіках збільшення аудиторії, приріст прибутку та інші значення, які вважаєте за потрібне вказати.
4
Порахуйте витрати. Адже будь-який проект має певними грошовими кордонами. Тому, ваше завдання полягає в тому, щоб даний проект входив до них. Розрахуйте, на чому можна заощадити і, що необхідно обов'язково придбати. Потім обчисліть витрати на заробітну плату, а також можливі витрати на ремонт, нові податки заміну будь-якої техніки. Дану інформацію можете також відобразити в таблицях, розбиваючи її за часом.
5
Проведіть аналіз економічного ринку і зберіть інформацію про всі можливі партнерах. Крім цього, створіть слайди, які знадобляться вам для презентації даного проекту.