Як створити дизайн ванної кімнати.

Під час ремонту ванної зазвичай звертають увагу на практичність і якість використовуваних матеріалів - в кімнаті з підвищеною вологістю це особливо важливо. Однак не варто забувати і про естетичну складову. Підбираючи однакові за якістю матеріали різного кольору і фактури, ви можете створити унікальний дизайн.
Інструкція
1
Якщо ви любите мінімалізм і цінуєте вільний простір, оформіть ванну кімнату в японському стилі. Покрийте стіну фактурною штукатуркою - виберіть той склад, який допомагає створити зернисту поверхню. Коли штукатурка висохне, пофарбуйте її в колір слонової кістки. Такого ж відтінку повинен бути і стелю. Цей колір стане фоном для лаконічних колірних плям в японському інтер'єрі.
2
На підлогу укладіть велику плитку матового чорного кольору. Доповніть її плінтусом такого ж відтінку.
3
Встановіть ванну без ніжок, квадратної, прямокутної або круглої форми. Її зовнішня обробка може бути виконана з будь-яких матеріалів, важливий лише колір - він повинен бути темно-коричневим.
4
Для японського стилю характерний м'який неяскраве світло. Домогтися цього ефекту ви зможете за допомогою точкових світильників з білими лампочками, розташованих по периметру ванною.
5
За допомогою декору надайте інтер'єру завершеність. На підлогу постеліть рогожу природного солом'яного кольору. Підберіть банки для косметики в одному стилі - імітують кам'яні та дерев'яні поверхні, лаконічною чіткої форми. Повісьте рушники, пофарбовані в один, але досить насичений колір - зелений, цегляно-червоний. Доречний буде текстиль з намальованими або вишитими ієрогліфами. Кілька яскравих плям можна додати за допомогою дрібних аксесуарів - вішалок для рушників, рамки дзеркала і т.д. Важливо не перевантажити мінімалістську обстановку.
6
Створити більш сонячний і строкатий дизайн можна за допомогою квітів і фактур, характерних для марокканського стилю. Стіну обробіть все тієї ж штукатуркою, що створює нерівну поверхню. Залиште її білою, як і покриття стелі. Також для оздоблення стін підійдуть плити зі штучного каменю. Підберіть матеріал з пористою, грубуватою фактурою і укладіть плити стик в стик - так створиться ілюзія кам'яної стіни.
7
На білий фон викладіть яскраву плитку з марокканським візерунком. Ви можете облицювати нижню частину стін великими плитами, а на кордоні викласти дрібну мозаїку. Вибирайте матеріал яскравого синього кольору з вкрапленнями оранжевого, пісочного, коралового у візерунку.
8
Пол покрийте кахлем пісочного кольору. Можна вибрати малюнок, що поєднується з тим, що на стіні, або створити однотонне покриття, щоб уникнути надмірностей.
9
Такий же має бути решта меблів у ванній. Тумбочка під раковиною і полки для різних приналежностей повинні бути гранично прості, досить масивні, з видом старої, зробленої вручну речі. Ідеальною стане меблі з темного дерева, пофарбована морилкою і частково декорована в техніці кракелюр.
10
Візерунок плитки на стіні підтримаєте у рамці для дзеркала, прикрашеної мозаїкою. Для освітлення купіть кований ліхтар. Доповніть інтер'єр рушниками з візерунками, в яких поєднуються теракотовий, кораловий, смарагдовий, бірюзовий і пісочний кольору - так ви створите етнічний стиль, що увібрав в себе елементи з багатьох культур.