Як скласти дієту на тиждень. Як безкоштовно скласти дієту.

Складання дієт - справа дієтологів, але ніяка загальновизнана система харчування не може врахувати ваших власних смакових переваг і способу життя. Тому, не гаючи часу, приступайте до складання тижневої дієти, яка допоможе вам схуднути.
Інструкція
1
Добовий раціон калорій при будь-якій дієті не повинен бути менше 1200 ккал. Ця цифра показує, скільки енергії потрібно організму, щоб не порушити обмін речовин. Складаючи меню на кожен день, керуйтеся цим показником.
2
Якщо ваш організм відмовляється функціонувати без чогось смачненького, зарезервуйте приблизно 200 калорій в день на одну цукерку або печиво.
3
Плануючи приділяти в день інтенсивної фізичної навантаженні близько 30 хвилин, постарайтеся підрахувати, скільки калорій ви при цьому витрачаєте. Можливо, щоб підтримувати себе в нормі, вам знадобиться 1500 калорій в день, а не 1200.
4
Складаючи щоденне меню, спирайтеся на принцип «25-50-25». Це означає, що на сніданок і вечерю ви будете з'їдати по 25% калорій, а на обід - 50. Але якщо ваш спосіб життя відрізняється від звичайного, у вас завжди є можливість поміняти місцями обід, сніданок або вечерю.
5
Намагайтеся їсти до 5 разів на день, дотримуючись одного і того ж часу. В вашому денному раціоні повинно бути більше клітковини, це дозволить рідше відчувати голод. Вживайте в їжу каші і цільнозернові хлібці. Не їжте продукти з високим вмістом жирів.
6
Перш ніж скласти остаточний план дієти, постарайтеся вивчити літературу, де знаходяться поради щодо вибору корисних продуктів. Згадайте, при вживанні яких з них у вас виходило схуднути краще, і включіть їх в раціон харчування (наприклад, їжте більше селери). Підійдіть до процесу складання дієти творчо. Заплануйте декілька продуктів з однаковою кількістю калорій на день, якщо щось не підійде, у вас завжди буде, чим замінити. Спостерігайте за реакцією на їжу свого організму, якщо замість схуднення ви починаєте одужувати, міняйте продукти на інші.
7
Пийте більше і не виснажує організм недоїданням, інакше почнуть відбуватися непередбачувані зміни в організмі у вигляді випадання волосся або розшаровування нігтів. Не забувайте заохочувати себе, роблячи деякі перерви в тижневої дієті.