Як зшити бджілку. Як зробити іграшку бджілку.

Бджоли - самі працьовиті комахи в світі. Забавні плюшеві іграшки бджілок порадують будь-якої дитини. Це пухнасте смугасте істота подарує радісний настрій і принесе в дім сонячні фарби. Щоб подарувати малюкові іграшку у вигляді симпатичної бджілки, зовсім не обов'язково бігати по магазинах, адже її можна зробити самостійно.
Вам знадобиться
  • - щільний картон;
  • - ножиці;
  • - вовняна пряжа;
  • - голка з великим вушком;
  • - олівець і циркуль;
  • - 4 намистинки;
  • - 2 гудзики;
  • - драп або фетр.
Інструкція
1
Підготуйте два помпона. Один зробіть жовтого кольору, а другий смугастим. Для того щоб зробити жовтий помпон спочатку намалюйте його викрійку. Накресліть на картоні за допомогою звичайного циркуля два кола. Слідкуйте, щоб зовнішній діаметр кола був 5,5 сантиметрів, а внутрішній 1,9 сантиметра.
2
Виріжте намальовані гуртки, тільки не забудь вирізати і внутрішнє колечко. Складіть обидва шаблону разом. Візьміть нитку і почніть навивати шаблони. Обмотуйте їх поступово, роблячи ряд за рядом. Коли отвір стане вузьким, всуньте нитку в голку і продовжуйте навивку.
3
Знайдіть під нитками шаблони і акуратно розріжте витки рівно над ними. Вставте нитку між двома картонками і міцно перев'яжіть помпон кілька разів. Зауважте на подвійний вузол і витягніть картонну заготовку. Подрежьте вийшов помпон для того, щоб надати йому круглу форму.
4
Зробіть за таким же принципом смугастий помпон. Для цього спочатку закрийте шаблон в один шар коричневими або чорними нитками, а другий шар зробіть жовтими нитками. Рівномірно чергуйте верстви до тих пір, поки повністю не навьете шаблон. Розріжте і закріпіть помпон точно так само, як ви робили до цього.
5
За допомогою голки протягнете через помпон нитки так, щоб вони опинилася збоку помпона. Акуратно з'єднайте і закріпіть їх один з одним, надавши помпонами форму бджоли.
6
Виріжте з фетру або драпу майбутні крила комахи. З ниток, якими з'єднували голову з тулубом, відокремте одну, вставте її в голку і пришити до тіла вирізані крила. Після цього за допомогою голки протягнете залишилися нитки крізь помпон вниз.
7
Нанизуйте на отримані ниточки по бусинці - це будуть лапки іграшки. Закріпіть бусинки вузликом і подрежьте нитка до бажаної довжини. Потім з драпу виріжте оченята. Для них підберіть матеріал білого або будь-якого світлого кольору. До білого овального кружку пришийте чорну гудзик і пришити очі до голови бджоли. Ніс і ротик теж можна вирізати з драпу або фетру.
Зверніть увагу
Деталі з фетру годі й пришивати, а приклеїти за допомогою звичайного клею.
Корисна порада
При бажанні бджолу можна зробити з чотирьох і більше помпонів