Як відтворити формат flv.

FLV (Flash Video) - формат файлів для передачі відео в інтернеті. Він використовується на YouTube, RuTube, Вконтакте та інших сервісах відеохостингу. За допомогою FLV можна відтворювати як потокове відео, так і локальні файли. Adobe Flash Player розповсюджується безкоштовно в якості плагіна для різних браузерів. Крім того, формат FLV підтримують багато сучасних відеопрогравачі.
Інструкція
1
Скачайте зручний безкоштовний програвач KMPlayer з сайту виробника і розпакуйте. Запустіть установку програми, клацнувши по файлу kmp.exe. Вибирайте мову установки - англійська (English) або корейський (Korean).
2
Закрийте всі відкриті програми та натисніть Next для продовження установки. Підтвердіть згоду з умовами ліцензії на використання програми, натиснувши кнопку I Agree. У вікні Choose Components ви можете погодитися на установку компонентів плеєра за замовчуванням. Якщо не хочете, щоб програма завантажувалася автоматично разом із завантаженням системи, зніміть прапорець з пункту Start Menu. Для продовження установки використовуйте Next.
3
У наступному вікні вам потрібно буде вказати шлях для інсталяції програми. За умовчанням пропонується папка C: \ Program Files \ The KMPlayer. Якщо хочете змінити адресу, натисніть Browse і вкажіть інший шлях. Для продовження установки застосовуйте кнопку Install.
4
В останньому екрані натисніть Finish для завершення інсталяції. Якщо хочете, щоб плеєр запустився відразу після установки, не знімайте прапорець з пункту Run the KMPlayer. Вам буде запропоновано вибрати мову інтерфейсу зі списку Select Language. Після вибору натисніть «Далі». У вікні KMP Video Mode натисніть кнопку Open і вкажіть шлях до відеофайла, який хочете подивитися.
5
Щоб зберегти відеоролики у форматі FLV з популярних місць для розміщення відеофайлів на свій комп'ютер, використовуйте додаток SafeFrom.net для різних браузерів. У розділі «Як використовувати сервіс?» Перейдіть за посиланням «Користувальницькі інструменти» і скачайте додаток до вашого браузеру.
6
Після установки цього плагіна при перегляді відеороликів ви побачите кнопку «Завантажити» для збереження файлів на локальні носії. Активуйте кнопку і вибирайте дозвіл відеофайлу для скачування. У новому діалоговому вікні натисніть «Зберегти». Підтвердіть вибір, натиснувши ОК, і вкажіть шлях до папки, куди буде завантажений ролик.