Як перенести раковину.

Часто раковина в кухні розташована в незручному темному кутку, ближче до стояків, що доставляє незручність господарці, тому багато хто замислюється про те, як перенести її в більш вдале місце. При перенесенні мийки слід врахувати деякі моменти, важливі для успішної експлуатації, щоб уникнути проблем з сусідами і ЖЕКом.
Вам знадобиться
  • - мийка (раковина);
  • - підвідні труби діаметром 15 мм;
  • - каналізаційна труба діаметром 50 мм.
Інструкція
1
В першу чергу складіть проект переносу. Обов'язково врахуйте в проекті, що видаляючи мийку від каналізаційного стояка, ви повинні підняти її для нормального зливу води. Перепад висот повинен бути не менше 3-5%, тобто 3-5 см на 1 метр. Таким чином, якщо ви переносите мийку на 3 метри, вона повинна бути при цьому піднята на 9-15 см. До водопровідних трубах таких вимог немає, вони можуть йти як завгодно, навіть опускатися, простягатися під підлогою і йти наверх, до крана.
2
Якщо слив і вода підуть над житловими приміщеннями сусідів, проект узгодьте з ЖКП. В такому випадку вам доведеться зробити високоякісну гідроізоляцію підлоги і переконати комісію в тому, що ваші переробки не перенесуть сусідам жодних неприємностей.
3
Відразу продумайте, як заховати труби, які буде прокладено по приміщенню, це дві труби, що подають воду (діаметром 15 мм) і каналізаційна труба, яка забезпечує злив (діаметр 50 мм). Сховайте підвідні труби в стягуванні підлоги або під настінним покриттям. Заховати зливну трубу, до того ж під ухилом, набагато складніше, для цього необхідно підняти рівень підлоги, зробити подіум або сходинку. Якщо такої можливості немає, використовуйте спеціальний насос, наприклад, Sololift, з його допомогою можна не тільки встановлювати раковину на будь-який рівень, а й зменшити діаметр відвідної труби. Недолік насосів в тому, що вони досить гучні.
4
Якщо ви хочете перенести раковину в житлову кімнату, врахуйте, що це заборонено законом. Але є варіант - зробіть в стіні між кухнею і кімнатою діру (якщо стіна не несуча) і встановіть раковину так, щоб частина з трубами залишилася на кухні. Красиво оформіть і акуратно закрийте всі комунікації. Тепер раковина у вас в кімнаті, а всі труби - на кухні, і ніякі закони не порушено.
Корисна порада
Не намагайтеся перенести раковину самостійно, всі роботи обов'язково повинні проводитися досвідченим сантехніком.