Як поміняти каблук.

Каблук є найбільш зношуються частиною взуття і вимагає особливого догляду. До найбільш часто зустрічається пошкоджень каблука відносяться знос набійки, тіла самого каблука, тріщини, злами і порушення його кріплення до взуття. При зміні каблука необхідно його міцне прилягання за допомогою ремонтних деталей, яке виключить можливість появи щілин між ним і слідом взуття.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили замінити каблук, не звертаючись до взуттєвому майстру, спочатку потренуйтеся на старого взуття, щоб не зіпсувати нову, у разі якщо ремонт вам не вдасться.
2
Щоб не пошкодити підошву, обережно відірвіть старий каблук і видаліть цвяхи каблучной крапчасті. Для цього спочатку відігніть устілки. Якщо вони приклеєні, можна розм'якшити клей за допомогою теплового впливу. Викриття шурупи або зніміть скоби за допомогою викрутки або обценьків.
3
При сильному зносі п'яткової устілки вклейте зсередини підп'яточник з устілкової шкіри.
4
Для зміцнення п'яткової частини каблука, надівши ремонтовану взуття на колодки або п'яткову лапу, на що створилася площину накладіть зволожені, Пров'ялені, ущільнені молотком і промазані клеєм фліки і скріпіть їх дерев'яними шпильками. Допускаються складові фліки з двох-трьох частин. Верхній флік ставлять цілісний, з щільної підошовної шкіри.
5
Ви також можете не набирати каблук, а підібрати по висоті, кольором, фасоном і куту нахилу.
6
Зачистіть шкіркою поверхню каблука і сліду взуття. Приклейте каблук клеєм на поліуретановій основі.
7
Для кріплення використовуйте металевий підп'ятник з отворами під шурупи і цвяхи. Використовуйте шурупи довжиною 20-30 мм і діаметром 3-4 мм, цвяхи бажані взуттєві довжиною не менше 23 мм. Закручуйте шурупи сильно, щоб не хитався каблук, при цьому металевим підп'ятником притисніть супінатор. Перед цією операцією можна тонким свердлом зробити в каблуці поглиблення, щоб полегшити процес прикручування.
8
Прикручений або прибитий каблук осадіть сильними ударами молотка до необхідного ущільнення і при необхідності обріжте його бічну поверхню, щоб «підігнати» його за формою до старого каблуку. Не забудьте накласти і прибити набійку, підібравши її до форми каблука.
9
Просушите взуття і знову ущільните околачіваніем. Після видалення колодок кінці цвяхів кріплення каблука загніть зсередини молотком.
10
Приклейте устілки.