Як обрати життєвий шлях.

Життєвий шлях - невидима траєкторія, відповідно до якої вибудовується ланцюжок певних подій, наступних одне за іншим в певній послідовності. По-іншому його називають доля чи частка.
Інструкція
1
Візьміть до уваги, що, згідно з багатьма езотеричним вченням, життєвий шлях ви обираєте ще задовго до приходу на землю. По всій видимості, це відбувається в тому місці, куди йде душа після смерті і повертається під час народження, тобто приходу нової людини в світ.
2
Майте на увазі, потрапивши на землю і почавши своє чергове втілення, людина не може змінити свій життєвий шлях. Але теоретично є можливість і робляться спроби прорахувати всі події і явища, які відбудуться з будь-якою людиною протягом його життя.
3
Чи не нервуйте даремно. Головне, чим ви можете керувати в житті - це вашу увагу. Тобто засмучуватися, учиняти скандали, сперечатися і битися фактично не має сенсу. Це лише принесе вам негативні емоції, які не дуже-то приємно відчувати, але жодним чином не вплине на хід життєвого шляху. Хіба що, стане його частиною. Вам залишається тільки спостерігати за подіями і приймати все таким, як воно є.
4
Радійте життю. Оскільки обрати життєвий шлях після того, як він почався, ви все одно не можете, варто подумати про насолоди. Намагайтеся посміхатися частіше, помічати чари, що відбувається навколо, бачити всю красу світу, цінувати кожну мить життя.
5
Візьміть на замітку, що згідно іншій точці зору, яка не суперечить першій, а швидше її доповнює, ваші думки матеріальні. Тобто, все, що коли-небудь з'явилося у вашій голові, рано чи пізно втілиться. Всі мислеобрази, бажання, відчуття, вчинки і слова, які виходять від вас, неодмінно до вас повернуться у вигляді такого ж роду інформації. Це може відбутися не відразу, а через певний час, можливо, навіть через кілька життів. Енергія, випущена вами у Всесвіт у такому вигляді, називається кармою. Цей же закон діє і навпаки: якщо ви чогось хочете, це обов'язково станеться з вами, досить чітко уявити образ потрібного вам події або предмета у всіх подробицях.