Як намалювати креслення.

Побудова креслення - завдання, що вимагає посидючості, терпіння і знання основ геометрії. Перш, ніж приступати до креслення, вивчіть теоретичну частину, де буде детально розказано про проекціях, розмірах і правилах побудови. Це допоможе вам з вашим завданням.
Вам знадобиться
  • посидючість
Інструкція
1
Переконайтеся, що все необхідне є на вашому робочому столі. Прикро буде переривати роботу в пошуках циркуля або растра. Переконайтеся, що олівці підточені, ластики лежать поруч, лінійки і трикутники тобто всіх необхідних розмірів. Якщо креслення ви будете виконувати на аркуші великого формату, вам знадобиться чертежная дошка. Організуйте собі достатнє освітлення: якщо ви правша, то світло повинне падати зліва, під кутом 45 градусів.
2
Виконання креслення вимагає знання ГОСТів і стандартів. Купіть собі збірник цих правил і постійно тримайте поруч, коли збираєтеся креслити, керівництво ГОСТами допоможе уникнути багатьох помилок. Виконання креслення починайте з рамки. Її розміри не довільні, а мають цілком конкретні значення, які ви швидко запам'ятаєте, якщо часто будете стикатися з кресленнями.
3
Перед початком виконання креслення визначитеся з масштабом: він не повинен бути занадто дрібним, тобто всі його деталі можна було вільно розглядати, не напружуючи зір. Але й занадто великий масштаб не годиться - ви ризикуєте не укластися на аркуш паперу, а тоді креслення доведеться починати заново. Тепер можна приступати до оформлення креслення. Процес цей трудомісткий і вимагає чималої уважності і акуратності. Слідкуйте на осями - всі деталі повинні бути строго симетричні. Паралельні лінії креслите за допомогою лінійки і косинця 45 градусів. Будьте уважні при нанесенні штрихування - відстань між лініями повинна бути строго однаковим.