Як пити соду при печії.

Печія проявляється печінням за грудиною і по ходу стравоходу. Це неприємне відчуття може виникнути при підвищеній кислотності шлункового соку, погрішності в дієті, під час вагітності. Одним з найпростіших і доступних засобів для лікування печії є харчова сода.
Вам знадобиться
  • - харчова сода;
  • - вода.
Інструкція
1
Якщо печія мучить вас раз на тиждень і частіше, варто серйозно задуматися про стан свого здоров'я. Обстеження у терапевта або гастроентеролога дозволить виявити причину і провести лікування. Якщо печія виникає рідше разу на місяць, переживати нема про що. Зазвичай для її усунення досить коригування харчування в комплексі з домашніми методами лікування.
2
Найпопулярнішим домашнім засобом для лікування печії є сода. Вона швидко нейтралізує шлунковий сік, подразнює слизову стравоходу, і позбавляє від неприємних, а часом і хворобливих, відчуттів. Однак не варто використовувати її занадто часто. Всмоктуючись у кров, вона порушує кислотно-лужний баланс в організмі, що може привести до самих несприятливих наслідків.
3
Закип'ятіть 100 мл води і остудіть її до температури 36-37оС. Повільно всипте третина чайної ложки соди і ретельно перемішайте отриманий розчин.
4
Пийте тільки свіжоприготований розчин. Робіть невеликі глотки, не більше двох-трьох на хвилину. Намагайтеся випити рідину до того, як вона охолоне, інакше вона буде не тільки неприємна на смак, але і малоефективна.
5
Для посилення ефекту прийміть напівлежаче положення - узголів'я ліжка має бути піднесено не менше ніж на 10-15 см. Ослабьте пояс, а якщо ви в брюках - розстібніть їх. Протягом 5-10 хвилин печія повинна остаточно пройти.
6
Якщо печія повернулася протягом години, повторіть процедуру, однак пам'ятайте про те, що 200 мл содового розчину - це той максимум, який ви можете дозволити собі за один день.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=SgP6frsUYaw
Зверніть увагу
Содовий розчин, прийнятий на повний шлунок, завдає більшої шкоди організму, ніж на голодний. По можливості намагайтеся використовуватися сучасні антацидні препарати, такі як «Ренні», «Маалокс» або «Альмагель».