Як зшити капелюх. зшити циліндр.

Циліндр - європейський чоловічий головний убір, який представляє собою високу капелюх з плоским верхом, мав великий попит в 19 столітті. В даний час його надягають англійські наїзники на скачки, як данина традиції, а також широко використовується фокусниками як атрибут вистави. Ще існують декоративні циліндри для наречених або як частина карнавального костюма.
Вам знадобиться
  • Щільний картон, ножиці, канцелярський ніж, олівець, степлер, скотч, клей, циркуль, тканина, стрічка, бісер, декоративні камені, шпильки, нитки, голка, суперклей.
Інструкція
1
Поділимо умовно капелюх на 3 частини: поля, середня частина і дно.Дно циліндра: На аркуші картону накресліть циркулем коло діаметром 10 сантиметрів. По краях кола намалюйте 6-8 прямокутників, вони знадобляться для того, щоб прикріпити дно до середньої частини капелюхи. Виріжте вийшла деталь. Загніть прямокутники вниз.
2
Поля циліндра: Накресліть коло 14 сантиметрів, а всередині цієї окружності, коло діаметром 10 сантиметрів. Це буде поле капелюшки. Також намалюйте прямокутники всередині кола з діаметром 10 сантиметрів, вони знадобляться, щоб прикріпити середню частину. На ваш розсуд поля можуть бути як більше, так і менше. В даному випадку їх ширина буде 4 сантиметри. Виріжте деталь зовні і зсередини (все, окрім прямокутників!). Загніть прямокутники вгору.
3
Середня частина циліндра: Накресліть прямокутник довжиною 35 сантиметрів і шириною 8 сантиметрів. Виріжте деталь.
4
З'єднуємо частини циліндра: Беремо середню частину і дно, скріплюємо прямокутники степлером по колу, щоб прямокутник середньої частини капелюхи облягав окружність дна. Кінець краю середньої частини склейте з началом.Берем поля капелюхи. Приклеюємо прямокутники всередині середній частині циліндра. Дайте каркасу висохнути.
5
Пришиваємо тканина: Візьміть заздалегідь приготовану тканину і розподіліть її по каркасу капелюхи, як вам хочеться, рівно або драпіруванням. Закріпіть тканину шпильками. Тепер візьміть голку з ниткою і пришити тканину до циліндра між полями і середньою частиною, по черзі знімаючи шпильки.
6
Тканина, яка залишилася стирчати біля краю полів, загніть усередину і закріпіть або суперклеєм, або ніткой.Внутрі циліндр можна пофарбувати в колір тканини, якщо це для вас важливо.
7
Прикраса: В магазині для тих, хто шиє, ви можете підшукати собі бажане прикраса, це можуть бути атласні стрічки, квіти з тканини або пластмасові, бісер або декоративні камені, красива брошка і вуаль з фатину, мереживо і так далі .
8
Закріпіть циліндр шпильками і невидимками на голові.
Корисна порада
Якщо ви хочете, щоб краї капелюхи були загнуті, перед тим як обшивати його тканиною, пришийте дріт по краю. Після того, як тканина буде пришита, загніть краю, як вам хочеться.
Виходячи на вулицю літнім днем в сонячну погоду, потрібно одягати головний убір, особливо дітям. Звичайно, його можна купити, але краще - виготовити самостійно, з турботою і любов'ю. Наприклад, ви можете зшити легку капелюшок-панамку. Практична і ошатна, вона неодмінно сподобається вашій маленькій модниці і вбереже її від негативного впливу палючих променів.

Що вам знадобиться для шиття

Щоб пошити річну капелюшок для дівчинки, вам знадобиться: - 1,5 метра атласної стрічки; - 1,5 метра широкого мережива; - ножиці, голки, нитки, булавки; - дріт в гумовій оболонці; - тонка гумка; - снтіметровая стрічка (для вимірювання об'єму голови).

Як зшити капелюшок для дівчинки: інструкція

Виріжте з мереживної тканини овал. Його можна буде використовувати як дна капелюшки. Зробіть поля. Зшийте складочки. Довжина мережива по стороні одержані складок повинна бути дорівнює обсягу голови. Відріжте ще мережива довжиною, яка дорівнює обсягу голови на тулію капелюшки. Пришийте до дну головного убору, накладаючи на тканину капелюхи тканину тулії. Край мережива тулії зшийте вручну. Після цього накладіть поля на тулію і зшийте. Мереживо полів капелюшки також зшийте вручну, орієнтуючись при цьому на його малюнок. Складіть навпіл і накидали атласну стрічку. Пришийте по краю полів головного убору на деякій відстані. Втягніть в атласну стрічку дріт. Остання ззаду повинна бути внахлест втягнута на 4-5 сантиметрів. Пришийте складену навпіл атласну стрічку по лінії шва полів і тулії. Так як розмір капелюхи буде дещо ширше, ніж голова, втягніть в стрічку тонку гумку. Надіньте отриману капелюшок-панамку на голову, підтягніть гумку, щоб головний убір добре тримався, а потім зшийте гумку. Літня капелюшок для дівчинки готова. Форма такого головного убору залежить від кількості складок на полях. Якщо їх буде досить багато, поля будуть хвилеподібними. Якщо ж складок зробити поменше, поля будуть мати вигляд дзвони. Дріт в полях капелюшки дозволяє їх коригувати, а також тримати форму головного убору. Крім того, завдяки наявності дроту товщина мереживної тканини не принципова. Для особливо витонченої капелюшки дами ви можете скористатися дуже тонким нестрейчевим мереживом. З щільнішої бавовняної тканини виходить практичний і не менш гарний головний убор.Сшіть таку літню капелюшок - справа всього декількох годин. Такий головний убір стане незамінним атрибутом гардеробу вашої дівчинки. Як вже говорилося вище, виходити на вулицю влітку з непокритою головою небезпечно. Тому бажано зшити або зв'язати кілька красивих капелюшків. Тоді, якщо одна з них загубиться, ви зможете відразу замінити її іншою, не менш цікавою та ексклюзивною.