Як купити нерухомість в Італії.

Якщо ви вирішили купити в Італії нерухомість, ви зможете зробити це безперешкодно. За законами країни іноземці мають право придбавати будь-який тип нерухомості на території держави. Вам знадобляться гроші і паспорт.
Інструкція
1
Спочатку вирішите, який тип нерухомості і в якій частині Італії ви хочете придбати. Це можуть бути апартаменти або будиночок на березі одного з морів, квартира в столиці чи в затишному мальовничому містечку, вілла або комерційна нерухомість. Далі перегляньте пропоновані варіанти і ціни на спеціалізованих сайтах. Зібравши певну інформацію, вирушайте в пункт призначення.
2
Багато агентства нерухомості Італії приймають на роботу російськомовних співробітників. Пройдіться по офісах і порівняйте пропозиції та ціни. Виберіть декілька відповідних варіантів і зробите перегляди. Вибравши своє житло, почніть готуватися до операції.
3
Підпишіть первинний договір про купівлю об'єкта. Внесіть депозит в розмірі 5-10% від вартості нерухомості. Продавець повинен буде погодитися на продаж протягом доби або відмовитися від угоди. Якщо продавець підпише ваш договір, гроші будуть передані йому в офісі у нотаріуса. Якщо після отримання депозиту продавець вирішить відмовитися від угоди, він буде зобов'язаний повернути не тільки отриману суму, але й додаткову грошову компенсацію. При відмові покупця від угоди він втрачає внесений депозит.
4
Складіть попередній контракт (угода між продавцем і покупцем) і пропишіть всі деталі - ціну, умови і спосіб оплати, дату укладення договору і гарантії продавця щодо того, що він є власником продаваної нерухомості. Завірте документ у нотаріуса і внесіть від 10 до 30% від вартості житла.
5
Нотаріус є представником держави і гарантом угоди. Він перевірить всі деталі і з'ясує, чи немає причин, що перешкоджають угоді. Якщо в ході перевірки з'ясується, що об'єкт не може бути проданий з вини продавця, за законодавством країни, продавець буде зобов'язаний повернути вам завдаток у подвійному розмірі.
6
Якщо все гаразд, нотаріус складе договір купівлі-продажу, за яким буде оформлений перехід власності. Підпишіть договір, внесіть решту грошей і оплатіть послуги нотаріуса.
7
Після підписання договору купівлі-продажу нотаріус передасть всю інформацію в державні органи (кадастр, реєстраційну палату і т.д.), і право власності перейде покупцю. Процедура займе близько двох тижнів. Після цього нотаріус надасть вам оригінали документів на нерухомість.
Зверніть увагу
ПДВ становить 10% від продажної ціни житла. Якщо покупець збирається переїхати до Італії на ПМЖ і дана нерухомість є його першою власністю, ставка складе 4% .Налог на реєстрацію становить 168 євро (незалежно від вартості житла) .Іпотечний збір дорівнює 168 євро (незалежно від вартості житла і того, було Чи воно куплено в кредит чи ні) .Кадастровий збір становить 68 євро (незалежно від вартості об'єкта нерухомості) .Размер гонорару нотаріуса встановлює Національний нотаріальний рада. Він може становити 2% від вартості об'єкта нерухомості.