Як повернути помилково перераховані грошові кошти. Як повернути помилково переказані Яндекс-гроші.

Банки стрімко розвиваються, зростає і кількість грошових переказів. Дані процедури можна проводити з розрахункового рахунку на карту або навпаки, з рахунку на інші рахунки. Разом з цим зростає і кількість помилкових платежів. Як же в цьому випадку повернути кошти, перераховані помилково?
Інструкція
1
Зателефонуйте в службу підтримки клієнтів банку. З цим тягнути не варто, тому, як тільки ви виявили помилку, негайно зателефонуйте в банк. При цьому, якщо помилку допустили ви самі (відправник), при здійсненні переказу коштів з однієї платіжної картки на іншу, то вам потрібно буде написати заяву в банк про повернення суми помилково списаних коштів, а потім почекати результатів його перевірки. Діяти потрібно максимально швидко, тому як повернення помилково переведених коштів може бути здійснено банком лише до моменту їх надходження на рахунок одержувача. Адже, потрапивши на рахунок карти невідомого одержувача, грошові кошти автоматично стануть належати йому. Саме тому, вже без згоди власника карткового рахунку гроші не підлягають списанню.
2
Зверніть увагу на те, що якщо переклад вже був зарахований на розрахунковий рахунок одержувача, а він його добровільно не бажає повертати по дзвінку банку, тоді банк запропонує вам самостійно врегулювати питання про повернення помилково перерахованих коштів. В цьому випадку вам слід звернутися в суд. Це досить тривалий процес, але зате ви зможете повернути власні гроші. Іншого способу повернення коштів у цьому випадку просто немає, тому як сам банк не має право давати будь-яку інформацію про своїх клієнтів. Саме тому ви не зможете самі знайти одержувача ваших помилково перерахованих коштів.
3
В свою чергу, якщо сталася спірна операція і переклад був зарахований не так на вказаний відправником рахунок, то це вважатиметься технічною помилкою банку. В такому випадку вам теж необхідно буде написати заяву про повернення помилково перерахованих коштів. Після скоєння перевірки за даною заявою клієнта банк справить «виправну проводку» і, таким чином, поверне грошові кошти відправнику або зарахує їх за призначенням.