Як залучити кадри.

Кожен роботодавець або менеджер компанії стикався з проблемою залучення персоналу, будь то пошук людини для вакансії або організація будь-якої термінової роботи з уже наявним персоналом. Людський фактор - дуже складна річ, але є ряд дієвих способів для встановлення контакту.
Інструкція
1
Основним чинником, що викликає у людини бажання взятися за роботу, є матеріальне стимулювання. Заробітна плата повинна становити адекватну суму, зіставну складності виконуваної роботи. У зворотному випадку ваша пропозиція навряд чи стане привабливим, особливо для перспективних кадрів, суперечитиме логіці і мотивами людей, що шукають роботу. Необхідно використовувати систему додаткових грошових заохочень. До неї належать премії, надбавки і одноразові виплати. Наприклад, при виконанні термінової роботи або роботи понад звичного об'єму, в кінці місяця нараховується премія.
2
Іншою стороною є нематеріальне стимулювання. Не кожен працівник погодиться працювати, коли зачіпають його гідність і комфорт. Не обмежувати права працівників, не виявляйте незаслуженого недовіри і зневажливого сухого спілкування. Пам'ятайте, що працівник хоче поваги незалежно від чого-небудь, і якщо він вартий того - вітайтеся з ним за руку, звертайтеся до нього по імені і не показуйте постійно, що ви головний, навпаки, будьте «своїм». Як кажуть, хорошого начальника слухають не тому, що бояться, а з поваги. Подумайте про соціальний пакет для працівників, подбайте про їх комфорт, періодично влаштовуйте корпоративи та нагородження грамотами, кубками та іншими символічними заохоченнями.
3
Для багатьох привабливим фактором є престиж компанії, підприємства чи організації. Фірмовий стиль, сучасне ведення бізнесу, хороші умови праці на робочих місцях, грамотна реклама і красиве розумне назва дуже благотворно впливають на бажання працювати в компанії. Робота продавця за старим прилавком магазину не так приваблива, як менеджера з продажу відділення фірми.
4
Якщо необхідно прийняти на посаду людину, першим ділом визначте, кого ви хочете бачити. Складіть ряд особистісних і професійних характеристик працівника, якого б ви хотіли бачити на цій посаді. Зробіть аналіз, в якому розмірі може оплачуватися ця робота. Створіть комфортне для рівня такого професіонала пропозицію, як у фінансовому, так і в нематеріальному плані. Помістіть існуюче оголошення на сайтах з пошуку роботу і самостійно пошукайте підходящі резюме. Вам залишиться лише вибрати найбільш підходящий вам варіант.