Як вибрати фату.

Весільна фата - це важлива деталь гардеробу нареченої, що підкреслює її урочистий і ніжний образ. Щоб він став ще чарівнішою, при виборі цього красивого весільного аксесуара слід дотримуватися деякі рекомендації.
Інструкція
1
Перед покупкою фати подумайте над стилем вашого весільного плаття або, що дуже бажано, придбайте їх разом. Вам буде легше зрозуміти, яка модель фати найбільш вдало гармонує з вашим платтям, якщо ви будете міряти їх одночасно. Зверніть увагу на колір обраного вами аксесуара - необхідно, щоб він ідеально поєднувався з кольором вашого плаття. Навіть невеликі і візуально майже непомітні відмінності в їх відтінках будуть чітко видні на весільних фотографіях, що, безумовно, небажано.
2
В день вибору фати постарайтеся створити приблизно таку ж зачіску, яка буде у вас в день вашого одруження - так ви зможете побачити, наскільки добре цей традиційний весільний аксесуар буде гармоніювати зі стилем вашої весільної укладки. Зробити це нескладно - якщо ваша весільна зачіска буде високою, перед приміркою фати зберіть волосся у високий хвіст або високо заколіть їх, а якщо ви не плануєте зачіску в подібному стилі, просто розпустіть волосся.
3
Зверніть особливу увагу на вагу фати, особливо якщо вона багатошарова - далеко не кожна зачіска зможе витримати вагу даної деталі весільного гардеробу. Приміряючи фату, постарайтеся реально оцінити, наскільки комфортно вам буде в ній перебувати протягом усього часу майбутнього весільного торжества - чи не буде вона вам заважати пересуватися, якщо вона довга, або чи не стане вона чіплятися своєю обробкою за деталі або обробку сукні, що буде постійно доставляти вам незручності.
4
Якщо ваше весільне плаття щедро розшита бісером, перлами або мереживом, відмовтеся від покупки фати з безліччю прикрас і деталей - це може виглядати без смаку. Навпаки, при наявності скромного весільного плаття простого крою віддайте перевагу тій моделі фати, на якій вони є у великій кількості.