Як намалювати казку.

З якими почуттями радості та легкої ностальгії ми часом переглядаємо свої шкільні малюнки. Тільки дитинство здатне зобразити світ так яскраво і барвисто. Втім, ще не все втрачено. Спробуйте намалювати свою улюблену казку.
Вам знадобиться
  • 1. альбомний лист;
  • 2. простий олівець, ластик;
  • 3. акварельні фарби;
  • 4. фломастери.
Інструкція
1
Визначтеся з казкою. Вона повинна бути коханою, а її герої - колоритними.
2
Візьміть альбомний аркуш і розмістіть його на столі горизонтально або вертикально. Намалюйте лінію горизонту. Відзначте пейзаж, в якому відбуватиметься дія казки, - ялиночки, будиночок, хмари на небі, сонечко. Майте на увазі, що чим ближче до лінії горизонту, тим дрібніше об'єкти.
3
Простим олівцем намалюйте контури головних героїв (наприклад, Івана-царевича, Василіси Прекрасної, Кота в чоботях). Ви можете також намалювати предмети, що мають значення для вашої казки, - дзеркальце, чарівну паличку, ріпку.
4
Візьміть акварельні фарби і розфарбуйте пейзаж вашої казки. Небо і землю покрийте рівним кольором. Для цього використовуйте велику кисть або шматочок вати, який потрібно вмочити спочатку в воду, а потім в потрібну фарбу.
5
Візьміть кисть тонший і розфарбуйте головних героїв. Чим більше квітів, тим цікавіше малюнок. Фарби можна змішувати між собою, використовуючи палітру.
6
Фломастерами прорисуйте дрібні деталі - очі героїв, руки, оборки на сукню. Для додання чіткості і завершеності ви можете повністю обвести героїв фломастерами. Ваш малюнок готовий, не забудьте підписати його і зберегти на пам'ять.