Як навчити дитину цифрам. навчити малюка цифрам.

Маленькі дітлахи завжди зацікавлені у всьому новому, тому дбайливі батьки з раннього дитинства навчають своїх малюків читанню і найпростішої математики. Уже в 2-4 роки можна починати вчити хлопців цифрам.
Інструкція
1
Вчимося іграючіПросіте малюка подати 2 кубика, коли будуєте вежу. Пропонуйте подарувати плюшевому зайчику три морковкі.То їсти під час ігор постійно згадуйте ціфри.Іграйте в магазин. Ця гра дозволяє дуже швидко запам'ятати цифри і вчитися рахувати. Нехай валютою будуть фантики від цукерок, а товаром - книги. Обов'язково хваліть дитину, коли у нього виходить робити підрахунки. Якщо нічого не виходить - підбадьорюйте, але ні в якому разі не лайте, краще запропонуйте свою допомогу.
2
Вважаємо всёСчітайте все, що бачать очі і чують вуха. Скільки разів пробили годинник? Вважайте разом вголос. Вважайте пелюсточки на квітці, яблука, хмари в книжці. Все це дозволить швидко освоїти цифри і зрозуміти, що в житті вони зустрічаються буквально на кожному шагу.Попросіте дитини допомогти, коли вважаєте в магазині кількість булочок, фруктів, йогуртів, які збираєтеся купити. Малюк повинен зрозуміти, що без його допомоги не обійтися.
3
Рухаємося дальшеПрідумивайте нові цікаві завдання. Запитуйте, яке число стоїть між 10 і 12. Цікавтеся, яких кубиків більше - червоних або синіх? Вводите поняття нуля. Поясніть, що нуль - це нічого, тобто якщо ми з'їли всі ягоди, то їх у нас не залишилося. Ягід нуль.
4
ПомощнікіКупіте собі помічників. Зараз створено дуже багато іграшок, які допомагають навчитися цифрам. Це і електронні дитячі комп'ютери, і магнітні дошки з числами, і гра «риболовля», де при лові рибок на магнітну вудку їх можна вважати. Придбайте книги, розмальовки в яких пояснюються цифри.
5
Hand-madeСделайте дитині подарунок. Зшийте м'яку книжку, де на кожну сторінку буде наклеєна велика цифра і рядом вишито кількість предметів, яке вона означає. Дитина відчує тепло маминих ручок і швидко навчиться цифрам.
6
Зовнішність ціфрПропісивайте з малюком цифри. Поставте точки на аркуші паперу і дитина, коли їх з'єднає, отримає нову цифру. Говоріть чаду число, а він буде малювати кількість предметів йому відповідне.
Зверніть увагу
Не слід говорити малюкові: «Мається 3 яблука, бо нас троє». Краще сказати: «Нас троє, тому ми купимо 3 яблука». Дитина повинна зрозуміти, що людина користується цифрами, а не підлаштовується під них.
Корисна порада
Вчити малюка потрібно з раннього віку. Багато дорослих думають, що навчати дитину треба з 6 років, до школи. Це груба помилка. Коли дитина багато років нічим не займався, і раптом в 6 років на нього буде тиснути сильне навантаження, малюк просто не полюбить школу і заняття. Слід зазначити, що мозок повинен тренуватися завжди.