Як відзначати ювілеї.

Ювілей - це велике свято. Не так вже й часто він і буває. Колеги потай готують сюрприз, діти дошкуляють запитаннями про те, що подарувати, чоловік (дружина) теж замислив створити якийсь незвичайний подарунок до цієї знаменної події.
Інструкція
1
Ви ніяк не можете збагнути, як же відсвяткувати ювілей, щоб він назавжди (або надовго) запам'ятався і вам, і запрошеним гостям? В першу чергу зарядитесь позитивом і хорошим настроєм, адже воно буде передаватися оточуючим. А далі - залежить від вашої фантазії і переваг.
2
Зробіть те, про що все життя мріяли, але ніколи не робили. Вам вже п'ятдесят років, в а ви ні разу не літали на повітряній кулі? Це цілком исправимо. Політ на повітряній кулі в свій ювілей - воістину справжнє свято, незабутні спогади про який гарантовані і вам, і вашим друзям.
3
Запросіть художника-шаржиста, якщо хочете провести свято весело. Шаржист завжди зуміє підняти настрій, а також залишить пам'ятний чудовий шарж для кожного з присутніх.
4
Замовте ресторан для проведення банкету. Для того щоб не обтяжувати себе довготривалим пошуком потрібного місця для проведення заходу (в одному музика не підходить, в іншому - меню), найміть консультанта з підбору ресторану. Повідомте консультанту, який допомагає вам вибрати той або інший заклад для проведення ювілею, про свої смаки і побажаннях, і він в короткі терміни підбере для вас декілька найбільш підходящих варіантів.
5
Організуйте шоу-програму, якщо на вашому святі буде багато гостей. Найміть танцювальний дует, співака, ілюзіоніста або циганський табір - все на ваш розсуд. Найбільш незабутніми шоу є ті, в яких гості беруть безпосередню участь або, ще краще - готують його самі. Тоді люди залишаться по-справжньому задоволені святом, і вам буде приємно.
6
Найміть художника боді-арту, який зобразить на плечах (втім, як і на будь-якій частині тіла) гостей і самого ювіляра все, що вони забажають. Незабутні враження гарантовані. Замовте фотографа, щоб потім було що згадати, переглядаючи знімки самого кращого в світі дня народження - вашого ювілею.