Як не посваритися під час ремонту.

Практично не один ремонт не обходиться без конфліктів як всередині сім'ї, так і з сусідами. Якщо сімейні пари лаються через розбіжність поглядів, то невдоволення сусідів найчастіше викликає шум при проведенні робіт. Як же уникнути неприємних моментів під час ремонту у своєму будинку?
Вам знадобиться
  • - ручка;
  • - папір;
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Попередньо поцікавтеся розцінками на будматеріали і на послуги з проведення ремонтних робіт. Потім на сімейній раді оціните свої фінансові можливості і вирішіть: наймете ви професіоналів або будете робити ремонт самостійно. Складіть план дій і приблизний кошторис усіх будівельних робіт.
2
Щоб уникнути суперечок зі своєю другою половинкою в подальшому, заздалегідь обговоріть дизайн приміщення, виберіть кольори, меблі. Спробуйте змоделювати майбутнє приміщення на комп'ютері. Якщо ж у вас протилежні точки зору, і ви не можете прийти до компромісу, то розділіть зони впливу, при цьому зіставте знання та вміння кожного, зважте ваші шанси на успіх в різних полях діяльності. Наприклад, дружина буде відповідати за поєднання кольорів, якщо у неї це виходить краще, а чоловік - за комфорт і зручність. Або ж думку подружжя залишиться вирішальним при виборі дизайну кухні, а дружина - вітальні і т.д.
3
Безпосередньо під час ремонту суворо дотримуйтеся наміченого раніше плану. У разі необхідності внесіть зміни в хід робіт, але обов'язково прислухайтеся до думки один одного, знаходьте компромісні рішення. Або, щоб уникнути суперечок і взаємних докорів, розділіть види робіт. Наприклад один фарбує, інший клеїть і т.п.
4
Якщо ви затіяли перепланування квартири, то заздалегідь оформите всі необхідні документи. Щоб уникнути конфліктів з сусідами - попередьте їх про ремонт. Обов'язково дотримуйтеся закон про шум і тиші. Всі гучні роботи намагайтеся виконувати в години, визначені законодавством. Так як єдиного закону немає (в різних регіонах тимчасові рамки відрізняються один від одного), наведіть довідки з даного питання до того, як почнете свердлити, стукати, пиляти і т.п. Постарайтеся не захаращувати будівельним сміттям загальні коридори, тамбури і не транспортуйте його без упаковки на пасажирському ліфті.
Зверніть увагу
Перед ремонтом зверніться в керуючу організацію і з'ясуйте, не подавали чи ваші сусіди скарги на тріщини в стелі або стінах. Це допоможе уникнути проблем, якщо раптом хтось напише папір, що через вашого ремонту у нього з'явилися тріщини в квартирі.
Корисна порада
Візьміть до уваги побажання сусідів не шуміти в певні години, так як у них, наприклад, в цей час спить дитина.