Як правильно використовувати іонізатор повітря.

В останні роки іонізатори повітря стали дуже затребуваними побутовими приладами. І це цілком природно, адже вони допомагають поліпшити якість повітря, яким люди дихають в приміщенні, зменшити поширення вірусних інфекцій та посилити опірність організму до впливу шкідливих факторів навколишнього середовища.
Інструкція
1
Після того як ви купили і принесли в будинок іонізатор повітря, вам необхідно знайти для нього належне місце. Зазвичай всі хочуть поставити прилад так, щоб він міг максимально розподілити негативні іони в приміщенні. Але цього досягти неможливо, а іонізатор необхідний у першу чергу людям.
2
В квартирі основною зоною, де людина проводить більше часу, є простір столу, ліжка, крісла або дивана. У цій зоні і слід розміщувати іонізатор. Його можна поставити на стіл або тумбочку, або ж повісити на стіну.
3
Щоб нейтралізувати шкідливий вплив екрану телевізора, розташуйте іонізатор між вами і екраном ближче до місця, де ви зазвичай сидите. У випадку з комп'ютерним монітором іонізатор правильно буде розмістити на стіні вище верхньої стінки монітора на 40-50 см.
4
При роботі іонізатора на нього інтенсивно «сідають» частинки пилу та інших забруднень, тому корпус вимкненого приладу рекомендується частіше протирати м'якою тканиною, зволоженою миючим засобом, а потім - сухою тканиною.
5
Іонізація повітря не замінює провітрювання приміщення, так як цей прилад не виробляє кисень. Провітрюйте квартиру регулярно.
6
Перед тим як включити іонізатор, слід закрити вікна. Включивши прилад, потрібно покинути кімнату на 10-15 хвилин, щоб повітря очистився від аерозольних частинок. Тільки після цього можна зайти в кімнату і перебувати біля працюючого іонізатора на відстані 1-3 м (залежно від потужності вашого приладу). Перший час перебувати біля працюючого іонізатора можна не більше 20 хвилин. Якщо немає почуття дискомфорту, час роботи приладу можна довести до максимального, зазначеного в інструкції.
7
Якщо при роботі іонізатора ви відчуваєте головний біль, підвищену дратівливість, з'являється кровотеча з носа, припиніть використовувати прилад як мінімум на добу, а в подальшому скоротіть час його роботи, або збільште відстань до нього.
8
Категорично забороняється палити поблизу працюючого іонізатора, так як це призводить до захворювання органів дихання.
9
Спільно з іонізатором доцільно використовувати очищувач повітря. З таким поєднанням приладів повітря у вашій квартирі буде по-справжньому чистим і корисним для здоров'я.