Як знайти новий драйвер.

Драйвер необхідний для того, щоб система, встановлена на вашому комп'ютері, змогла розпізнати пристрій, будь то сканер, принтер або відеокарта. Зазвичай драйвер йде в комплекті з устаткуванням, для якого він призначений, але якщо установочного диска немає, новий драйвер можна знайти в інтернеті.
Вам знадобиться
  • - Підключення до інтернету.
Інструкція
1
Визначте виробника, модель і серію обладнання (пристрої), для якого хочете підібрати новий драйвер. Дана інформація може бути отримана з різних джерел. Перший - звісно ж, документація на обладнання. Але якщо документів у вас немає, це не проблема.
2
Якщо новий драйвер необхідний для сканера, принтера, планшета, монітора або іншого подібного обладнання, подивіться назва, серію і модель на корпусі. Найчастіше виробники розміщують дану інформацію на передній панелі разом зі своїм логотипом.
3
Якщо пристрій вбудовуване, скористайтеся компонентом «Диспетчер пристроїв» або відкрийте вікно властивостей потрібного пристрою. Для отримання повних відомостей про відеокарту можете скористатися «Засобом діагностики DirectX» (меню «Пуск», команда «Виконати», dxdiag, кнопка ОК).
4
Після того, як потрібні дані будуть визначені, запустіть браузер і зайдіть на офіційний сайт розробника потрібного вам обладнання. На головній сторінці виберіть розділ "Драйвери» («Підтримка і драйверів»).
5
В поле для пошуку введіть модель і серію свого пристрою, дочекайтеся, поки буде сформований список доступних драйверів. Виберіть потрібний вам драйвер, вкажіть операційну систему, встановлену на вашому комп'ютері.
6
Завантажте потрібний вам драйвер, зберігши його в директорію, яку самі зможете знайти. Дочекайтеся, поки завантаження буде завершена. Пройдіть в директорію, в яку зберегли драйвер, і клацніть по його значку лівою кнопкою миші. Такі файли, як правило, мають ім'я setup.exe або install.exe.
7
Більшість драйверів встановлюються автоматично. Слідуйте інструкціям «Майстра установки», щоб інсталювати драйвер на свій комп'ютер. Якщо буде потрібно, перезавантажте операційну систему. Якщо драйвер не встановлюється автоматично, прочитайте інструкцію з його встановлення - така інформація також повинна містяться на офіційному сайті розробника.